Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Antara 3.2 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Opel Antara 3.2 ?

    Случайно попаднах на този модел търсейки ново возило,информацията която намерих в руските форуми:
    -Автомата е 5степенен Айсин
    -3.2 бензин е на Исузо
    Обаче за раздатка,и т.н не намерих информация.Като цяло мненията са в двете краиности(с моят руски мисля че видях че този модел го правят в Русия,или за Русия).
    Би трябвало да е близнака на Каптива(Коприва),а за там нищо хубаво не съм намерил.
    Струва ли си "кочината"?

  • #2
    От: Opel Antara 3.2 ?

    Зависи от цената, възрастта, състоянието....

    Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • #3
      От: Opel Antara 3.2 ?

      По конкретно?

      Коментар


      • #4
        От: Opel Antara 3.2 ?

        Пълен ташак е тая пластмаса. Вече няма нищо общо с Исузу. Много кекави, 4х4 е през АБС/ЕСП и виско вместо раздатка. Няма бавни. Ако е евтино и е за возене сигурно става. Мненията по руски и други форуми които съм чел е че е гола вода. Много по-кекаво от останалите СУВ-чета в нейния клас.

        п.с. визирам като цяло, за мотора и скоростите нищо не мога да кажа.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          От: Opel Antara 3.2 ?

          Само за возене ми трябва,и някоя пряспа сняг пред блока,или първите минути на по-силен дъжд да не закъсаш в някоя локва.Намират се от първи собственици купувани в БГ,уж по-лесно да се проследят историята и километрите.Най-разпространеното мнение из руските форуми,първите 5г е добре,но после всеки месец ходиш до сервиз...

          Коментар


          • #6
            От: Opel Antara 3.2 ?

            Личния ми сблъсък с него , беше на един обект. Трябваше да правим едно изместване на жп-линии. От НКЖИ дойдоха с една Антара , не знам с какъв двигател беше, но беше със зимни гуми. На разкалян и заснежен, черен път, с коловозчета от около 10-15 сантиметра се справи по-добре от късото терано , обуто с Грабер АТ на 2 годни . Имаше места , където трябваше да се засиля , за да премина, а Антарката си пъплеше и виждах как като забуксува диагонално, се прехвърля въртящия момент и си издрапваше лекичко.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #7
              От: Opel Antara 3.2 ?

              https://66.media.tumblr.com/tumblr_m...hnqko1_500.gif

              Когато си вземеш кола,и спазиш всички препоръки по форумите....

              Коментар


              • #8
                От: Opel Antara 3.2 ?

                Карах дизелова Антара 1 година. Вози отвратително, пластмасите скърцат, много твърдо окачване. Поддръжката е като на лек автомобил, повечето части са на поносими цени. Моят беше ръчка гореше 10/100 както в града така и извън него. В сняг 4х4 ме е предавало, замръзва датчик на АБС и оставаш само на предно. За други дефекти не се сещам.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X