Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сваляне на моторчето за чистачки,ОФА ДБ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сваляне на моторчето за чистачки,ОФА ДБ.

    Колеги помагайте.Днес реших да сваля мотора на чистачките да го отворя да видя аджеба що върви толко бавно и до гресирам тук там.Ама ядец!!!!Махам чистачките,махам тъпата ламарина отдолу и какво да видя, там където е моторчето и би трябвало да има дупка да си вкарам ръцете за да се откачи мотора от механизма на чистачките.НЯМА ДУПКА.И сега възникна въпроса да режа ли с флекса или да чакам някой по компетентен да ме освети как да се добера до скапания ябълковиден болт да откача моторчето.
    Range Rover p38 4.0 V8 2011-2013-R.I.P.
    Opel Frontera A 2.3TDI-RIP-->2.5 V6 -Long live the Scrap.
    "Кучетата лаят-кервана си върви"

  • #2
    От: Сваляне на моторчето за чистачки,ОФА ДБ.

    Имам спомен че преди 2-3 години ми се беше разкачил водещия лост за чистачките от ябълката на моторчето и я закачах. От горната страна има дупка достатъчно голяма, за да бръкнеш с ръка. Имаше някаква допълнителна ламаринка, която трябваше да отстраня. Снимай отгоре да видим какво е при теб положението.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #3
      От: Сваляне на моторчето за чистачки,ОФА ДБ.

      Утре сутринта ще щракна.
      Range Rover p38 4.0 V8 2011-2013-R.I.P.
      Opel Frontera A 2.3TDI-RIP-->2.5 V6 -Long live the Scrap.
      "Кучетата лаят-кервана си върви"

      Коментар


      • #4
        От: Сваляне на моторчето за чистачки,ОФА ДБ.

        Нещо грешиш, нямам спомени там да има драма. Излиза спокойно целия задвижващ лостов механизъм, със все моторчето.
        Чакай, че с тоя Рейндж от аватара обърках форума! Имах в предвид Рейндж, моля да се изтрие!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X