Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"РАЗГОВОР НА ЛОВЦИ ПРЕЗ 2015 ГОДИНА" Дончо Цончев

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: "РАЗГОВОР НА ЛОВЦИ ПРЕЗ 2015 ГОДИНА" Дончо Цончев

    Здравейте,колеги. Да се включа и аз.Мен лично са ме помъкнали на лов от 6 годишен.Дядо ми беше ловец,баща ми е ,аз и брат ми сме.Миналия сезон ходихме на лов по покана на местната дружинка,няма да казвам къде поради съображения. Бяхме на прасе,НО там хората си пазят другия дивеч. На две гонки ми излезнаха 5 сърни и един сръндак,но само им се радвах и евала на ловците от тази дружинка,защото не ги стрелят и там ги има. Баща ми ме е научил че като сме на лов за едно нещо 10 други да ти излезнат не ги стреляш и аз го спазвам ама много други за жалост не. Всичко е въпрос на възпитание,а тези новите богаташи и ловци май го нямат.Щото нали се имат за недосегаеми,а всичко идва от това че няма закони и няма кой да следи за спазването им, на тези дето ги има.
    0899278323-0877500798

    Коментар


    • #32
      От: "РАЗГОВОР НА ЛОВЦИ ПРЕЗ 2015 ГОДИНА" Дончо Цончев

      Чудесен разказ, само че, аз не мога да се примиря. Затова, ще споделя с вас какво правя, за да не бъде реалност прочетеното. За миналите 6 месеца., залових и "посъветвах" двама бракониери, поставящи примки. Аз и хората около мен сме освободили доста животни (вкл. кучета) от примките. Възстановихме едно пресъхващо езерце (водата се отклоняваше) и миналата седмица забелязах нови диви патици там - 5 броя. Вчера един мушмурок, тихичко режещ дървета, също получи "прозрение" и едва ли ще се върне... А, и няколко пъти съм се обаждал в полиция и горското, не че е имало резултат, но... да се знае

      Коментар


      • #33
        От: До: За лова - ДУХОВНО!!!

        Първоначално публикуван от Myyy Преглед на мнение
        Добре, че автор е Дончо Цончев. Ако беше Ванга
        2005 година имаше ли телефони с видео разговори......
        (имало, сега проверих , но си е в десетката разказа)
        Последно редактирано от ozidi; 17-10-14, 08:41.

        Коментар


        • #34
          От: "РАЗГОВОР НА ЛОВЦИ ПРЕЗ 2015 ГОДИНА" Дончо Цончев

          Е, 2015 преполови. До каква стрпен се сбъдна разказа на Бай Дончо?
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #35
            От: "РАЗГОВОР НА ЛОВЦИ ПРЕЗ 2015 ГОДИНА" Дончо Цончев

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Е, 2015 преполови. До каква стрпен се сбъдна разказа на Бай Дончо?
            Всичко, като изключим само черногледството... Което пак е фешън... май не е и спирало да бъде
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X