Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Tercel 4WD мнения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota Tercel 4WD мнения?

    Привет колеги,

    търся си кола, с която да заменя моето пежо 309 92 г.Ходя доста по езерата, черни пътища, кал, по малко в града, магистрала много рядко.Гледах Джимни, Териос около 2001/2003та, но и двете откъм багажник са дроб в сравнение с пежото, а аз перманентно имам неща в багажника, мръсни и тн.Плюс това Джимнито е със задно когато не е 4х4, а аз съм свикнал със предно и се притеснявам, че ще е много нестабилно.Териоса една идея по-добре на хартия, но пак малък багажник.Тойота CR-V много автоматизирана ми се струва, а и разхода не е малък.

    Та идваме и до терцела - голям багажник, предно предаване, 4х4, дори с бавна първа скорост (териоса няма такива екстри), красива и ръбата, доказана, но пък старичка.Търсих мнения за модела тук, но не намерих нищо и реших да попитам.Дайте и други предложения, ако искате, но проблема на малките джипове е, че като им сложиш газовата бутилка в микробагажника и на практика не остава място за нищо.Може да се махнат задните седалки, но бутилката пак е скапано да се слага напречно накрая на багажника и да блокира едно метене на мръсотиите - кал, тръстика и тн. досущ като моето 309 в момента.



    Имайте предвид, че карам 25 годишно пежо с малко коне, не се вълнувам да ми е бърза колата или пък да има климатик и други екстри, колкото по-малко електроника, толкова по-добре.

  • #2
    От: Toyota Tercel 4WD мнения?

    Добре дошъл. За описаните цели е идеална- класически парт-тайм автомобил, с постоянно зацепен преден мост, първа много къса предавка. Заводски е с около 20-ина см. просвет, повечето нови СУВ-чета са по-ниски. Бедата е, че жива такива съм виждал преди 15 г. за последно. Я разгледай Голф Синхро, също гният юнашки, но поне са на по-малко години.
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X