Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

    В Дървеница има TV-сервиз, от Ляпчев тръгваш по Пловдивско поле, на 200м. отдясно до реката.
    Скоро ми правиха там едно LG.
    Човека ще ти каже, колко ще струва и тогава преценяваш дали да го правиш или нов.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • #17
      От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

      ... ще се хецнете да вдигате тия допотопни динозаври, телевизори да искаш - и все нови кеф ти Ultra HD, 4K, Super Led... и т.н.

      Коментар


      • #18
        От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

        Ъъъъъъ да доложа.
        Първо:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:тв5.jpg
Прегледи:1
Размер:56.3 КБ
ID:5738293Натиснете снимката за да я уголемите

Име:тв6.jpg
Прегледи:1
Размер:74.5 КБ
ID:5738294Натиснете снимката за да я уголемите

Име:тв7.jpg
Прегледи:1
Размер:31.8 КБ
ID:5738295Натиснете снимката за да я уголемите

Име:тв8.jpg
Прегледи:1
Размер:65.1 КБ
ID:5738296

        След това:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:тв9.jpg
Прегледи:1
Размер:109.7 КБ
ID:5738298Натиснете снимката за да я уголемите

Име:тв10.jpg
Прегледи:1
Размер:92.4 КБ
ID:5738299

        А след малко няколко ще има няколко часови тестове.
        На първо време работи.Ама не съм имал време да го тествам по обстойно.
        От дългото ползване буксата се беше Олабила и поради почти 20часовото му ползване на ден понагряла и стопила.
        И продължаваше да се топи и мирише.Ядоса ме и я отрязах.След това поялника и газ.
        Една прахосмукачка му ударих,че завалията 10 години не е отварян.Сега смятам да поработи.Остава да видим той какво мисли.
        Казал съм му,че ще го хвърля от вторият етаж,че не ми сваля ако се скапе пък да видим дали ме разбра.
        Поздрави на всички участници.После ще добавя дали всичко е ОК за постоянно.
        Прикачени файлове
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • #19
          От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

          Честито.

          Ако ще го хвърляш от високо, имай предвид да разчистиш хората на поне 50м от мястото на падане.

          Коментар


          • #20
            От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

            Ясене боклуците на цяла София се изхвърлят последните 30 години зад нас.Като дете съм гръмнал една камара кинескопи по ливадите.
            Тоя размер бих го хвърлил с кеф даже и снимал ма после пусто ме мързи да мета двора и райграса.
            Как и да е.След малко ще му почнат тестовете пък да видим.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #21
              От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

              Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
              Казал съм му,че ще го хвърля от вторият етаж,че не ми сваля ако се скапе пък да видим дали ме разбра.
              И аз така правех с Франко. Като не може да мине през някое препятствие му викам "Резак, резак, резак"... и после си минава. Явно разбира добичето, черезаците на скрападжиите не са най приятното нещо.

              Бъзик естествено. Дано да работи сандъка, щом си го харесваш.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                И аз така правех с Франко. Като не може да мине през някое препятствие му викам "Резак, резак, резак"... и после си минава.
                Сега се чудя аз с какво да плаша УАЗа че да върви както трябва.

                Коментар


                • #23
                  От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

                  С резак бе, с резак...
                  И го псуваш на "мамка ви пияна"...

                  Ама мисията невъзможна-УАЗ и да върви както трябва...
                  Мисията на УАЗа е "да върви". Някак. Да закара "красная" до Брюксел, а там ще си вземат трофейни Г класи.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

                    Моя ако тръгне нанякъде ще е към Москва. За назидание. Оттам ще си взема трофейна Г.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

                      Спамер такъв...
                      Каква москва, какъв УАЗ, каква Г класа...
                      Темата е за телевизор.

                      Я веднага да се самообаняш. Ако не го направиш-не си мъж!!!
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

                        Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                        Казал съм му,че ще го хвърля от вторият етаж,че не ми сваля ако се скапе пък да видим дали ме разбра.
                        .
                        100% те е разбрал. Телевизорите разбират от дума, а старите лампови разбираха и от потупване по кутията.
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • #27
                          От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

                          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                          и от потупване по кутията.
                          Бая удар, с юмрук отгоре си беше, ама да не ставаме груби сега-да приемем, че беше потупване
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Телевизора дава признаци за скорошна скръбна вест

                            Като ученик направих изгоден бартер-смених София 31 за София 81, с 50 лв доплащане.Доплащането беше от нашите, та за мене си беше изгоден бартера.Така си мислех де, докато не ми казаха "Чакай да ти помогна", при което ми го сложиха в ръцете и ми отвориха вратата на ТВ Сервиза откъдето го купих... тогава усетих каква е тежката цена на тоя бартер.Сервиза беше срещу нашия блок, дефакто на 100 метра от входа, но ми се сториха 10 км честно казано.Няколко пъти не издържах и го оставях на земята да отпочина, а после вдигането беше взрив от звезди, пък беше тъмно и облачно.Най големия купон беше, когато трябваше да го оставя за да отворя вратата на входа, да го оставя за да викна асансьора, да го оставя за да си отворя вратата на асансьора на етажа, да го оставя за да си отворя вратата на апартамента и накрая вече баща ми го намести на масичката.Бях на 18, забележително кльощав, но пък гърба ми издържа изпитанието.Сега ако се опитам да направя тоя номер, няколко прешлена веднага ще се опитат да емигрират в Германия.
                            А по темата-браво на автора, отлична работа.Пожелавам му да си гледа телевизора докато сам не реши да го сменя.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X