Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Blaupunkt Lucca 3.3 не тръгва.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Blaupunkt Lucca 3.3 не тръгва.

    Здравейте! Не съм много наясно с точно тази техника, но, след 6 - 7 безотказна работа, се оказа, че GPS-ът ми ( Blaupunkt - Travel Pilot LUCCA 3.3 ) не ще да тръгне.
    При включване, се появява логото и дотам. Опитах да търся ъпдейти, но пък след като го включа към компютъра няма никаква реакция, не го разпознава като устройство. Ако някой има информация или може да помогне ще съм изключително благодарен! Хубав и успешен ден!

  • #2
    От: Blaupunkt Lucca 3.3 не тръгва.

    Това трябва да работи под Win CE 5.0 и ме съмнява да е сринат, т.е. от него да идва проблема.
    Старите уреди имат бутон за Reset. Този предполагам също. Ако не е на видно място, може да е под някоя лепенка с продуктов номер.
    Ако това не помогне - вероятно нищо не може да се направи. Не открих много за този модел, някакви скрити менюта или нещо друго...
    Ако е хардуерен проблема (което е много вероятно), не си струва възстановяването.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #3
      От: Blaupunkt Lucca 3.3 не тръгва.

      Определено е от него. Но нямам обяснение - защо! Работеше си преди, и не даваше индикации че има намерение да се скапва. "Ресет" не видях. Отворих задния капак, тъкмо и да проверя състоянието на батерията и го поогледах, не можах да видя нищо - дори и джъмпер, или контактни площадки. Много си бях свикнал с тоя апарат, и ми се иска да го подкарам, ама... ще видим. По принцип съм упорито добиче, и не се отказвам лесно, ще видя братята Руснаци какво казват и после... каквото дойде.
      Благодаря от сърце за съпричастността !

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X