Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колега от Шумен за оглед на джип?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колега от Шумен за оглед на джип?

    Здравейте колеги. Решил съм да купувам Санта Фе. Първа генерация. Критериите които съм си поставил,доста ограничават избора ми и понякога за един оглед се налага доста пътуване. Досега все са били напразни. Зарязвам работа,губя време,разходи по пътуване и...греда.Остави мен,но водя и майстор,на който също губя времето. Та идеята ми е дали има колега от Шумен,който да хвърли един поглед на една джипка? Дали поне си струва да правя поредния преход от Пловдив? .......*)(^%$*%(^)_(
    Почерпката е гарантирана! Поздрави!
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-12-16, 18:45. Причина: www.cars.bg

  • #2
    От: Колега от Шумен за оглед на джип?

    Склада ми е точно до тази автокъща.Казва се Богат - беден и собственикът и се казва Стоян.Коректен е и мисля няма да имаш грижи.Кажи какво точно да гледам ,че тия Санта Фе не са от тези по които се заглеждам.
    0898513146 - Данаил ,звънни когато искаш.
    rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
    0898 51 31 46

    Коментар


    • #3
      От: Колега от Шумен за оглед на джип?

      Благодарско колега. В процес на търсене,попаднах на един екземпляр в София.В събота ще ходя да го гледам,но ако се окаже пак фалстарт-ще звънна. Има ли сервиз някъде наоколо,за да се разгледа по-обстойно? Огромно благодаря.

      Коментар


      • #4
        От: Колега от Шумен за оглед на джип?

        Първоначално публикуван от bat Valko Преглед на мнение
        Благодарско колега. В процес на търсене,попаднах на един екземпляр в София.В събота ще ходя да го гледам,но ако се окаже пак фалстарт-ще звънна. Има ли сервиз някъде наоколо,за да се разгледа по-обстойно? Огромно благодаря.
        Сервизи да искаш ��.Когато решиш съм на линия.
        rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
        0898 51 31 46

        Коментар


        • #5
          От: Колега от Шумен за оглед на джип?

          Джипката вече е факт. 2.7 v6. Темата може да бъде трита от модератор.Благодаря.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X