Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пушеци след ремонт на двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пушеци след ремонт на двигател

    Аз моята я чакам вече 5 години да се изчисти пустото му масло от генерацията. Хората са казали, щом дими, значи има масло. Доволен съм от моя туийн пийкс...така де спарк... все още гори по-малко масло отколкото бензин.
    Иначе на въпроса - 3500 за 120 е нормално, още повече, че влизаш в лютеницата на 6500. Така или иначе съм спокоен шофер - знам, че колата на 3000 оборота е на 100км/ч. 1.6 е куц мотор, не го мъчи. Карай си го със 100-ина. При всички положения ако искаш да се изстрелва колата за изпреварване ще сваляш на 3-та за да си над 4000 оборота...такива са си алфите - кефа започва от 3500.
    42

    Коментар


    • #17
      От: Пушеци след ремонт на двигател

      Покарай 200-300 км и виж дали нещо ти се губи, из течностите на двигателя, я масло я антифриз....

      Ако няма загуба на масло или антифриз, значи няма от къде да пуши..

      Тогава газ до дупка образно казано де!!
      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

      Коментар


      • #18
        От: Пушеци след ремонт на двигател

        Добър вечер! Имам лек проблем, при запалване сутрин автомобилът отделя масивен облък от бял дим и се чува тракане в областа на двигателя все едно има недостиг на масло и след като поработи известно време изчиства и шума и пушека. Става въпрос за дизел. Моля ако някой се е сблъсквал с нещо подобно да помогне. Благодаря!

        Коментар


        • #19
          От: Пушеци след ремонт на двигател

          Май си пълниш антифриз в някой цилиндър. Следи го дали намалява. Може и масло да е.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #20
            От: Пушеци след ремонт на двигател

            Може и изгорели подгревни свещи. Ако има добра компресия пак ще пали, но си попушва, докато се "разгорят" цилиндрите.
            Кията ми има изгоряла свещ и прави подобен фестивал сутрин. Не ми пипа нито маслото, нито антифриза. Като загрее е приключение да я накарам да изпуши сериозно. Почти не пуши.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #21
              От: Пушеци след ремонт на двигател

              Хм, не съм срещал подобен проблем, но е напълно възможно. Благодаря.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #22
                От: Пушеци след ремонт на двигател

                Е не си срещал?
                Като не запали някой цилиндър чади неизгоряла нафта, мотора се тресе и плаши гаргите
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: Пушеци след ремонт на двигател

                  Именно.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Пушеци след ремонт на двигател

                    При мен е същото изпуши при запалване и след това, както казваш нормализира работата. Повече ме притеснява претракването което чувам докато подкачи масло или това е нормално при зимни условия? Новобранец съм с дизелите, по- принцип съм привърженик на бензиновите двигатели, но се излъгах вече . Колегата targa : благодаря за коментара но главата не е сдухана слава на бога, не губи антифриз, казаха ми, че може дюза да го прави това, но ще сменя свещите за по- евтино, пък каквото сабя покаже. Благодаря за бързите отговори

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X