Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за УАЗ и ГАЗ от алтернативни производители???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Части за УАЗ и ГАЗ от алтернативни производители???

    Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
    УАЗ потребители в нашият край.

    Средностатистически от 10 движещи се УАЗ 469 джип:

    - 6 са на ловците - каква ти тапицерия на тавана, те кучетата изядоха и тази по седалките - купуват се хубави, оригинални части /най-често/, особено ако му кажеш, че с този евтин съединител, няма да стигне там където е тръгнал и ще пропусне някой лов.
    - 2 са на я на пътното, я на ГЗ, я на ВиК - там се купува каквото вече не може да се оправи, и каквото прежалят от счетоводството, да се говори са тапицерия на таван, леген за багажното или някакви ексти е абсурд.
    - 2 са на дървари/бракониери/калпазани, при тях пък, всичко по-скъпо от 10лева е като трън в очите, връзва се с тел, електрожен, краен случай телоподаващо, качва се десета употреба, от нива, от комбайна, от Аро стига да се вкара в пътя и горе долу да върви.

    Има и истински собственици, уважаващи марката и хубавата поддръжка, но май се броят на пръстите на двете ръце в цяла България и заради тези десет човека да държиш на склад куп тунинг части за 469 и 452 е леко финансово неоправдано.
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=153492
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #17
      От: Части за УАЗ и ГАЗ от алтернативни производители???

      Според мен не трябва да нападаме човека за това,че иска да придобие някои неща за автомобили УАЗ,които не присъстват на пазара в България.

      Но трябва да се има в предвид,че тюнинг изделията не са предмет на продажба на УАЗ.

      И не всичко видяно в нета може да се достави от всеки доставчик.
      only 4 x 4,sim AWD

      Коментар


      • #18
        От: Части за УАЗ и ГАЗ от алтернативни производители???

        Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
        И не всичко видяно в нета може да се достави от всеки доставчик.
        И което е по-важното - далеч не всичко видяно в нета съществува реално. Това в Русия и околните страни е особено важен фактор при пазаруване.

        Коментар


        • #19
          От: Части за УАЗ и ГАЗ от алтернативни производители???

          Още от сега виждам пътеписа на Ясен с богат снимков материал, виждам сняг, студ, авто пазар - битак, водка и много шашлици!
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #20
            От: Части за УАЗ и ГАЗ от алтернативни производители???

            Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
            Още от сега виждам пътеписа на Ясен с богат снимков материал, виждам сняг, студ, авто пазар - битак, водка и много шашлици!
            У сред зима да тръгнеш с УАЗ с брезентов покрив на дълго трябва много да ти хлопа дъската . Ясен понеже още е с всичкия си най вероятно ще пътува през лятото .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              От: Части за УАЗ и ГАЗ от алтернативни производители???

              Споделям мнението ви, за частите, ако има интерес мога да публикувам опис с цените на всичко което съм направил до сега.Според мен Не е евтино.
              УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

              Коментар


              • #22
                От: Части за УАЗ и ГАЗ от алтернативни производители???

                Здравейте мили колеги, в отговор на въпросите по първия пост имам да добавя следното:
                1) защо винаги се надсмивате и остроумничите?
                2) относно запчастите - аз съм ЗА дисковите спирачки, стъкла раздвижни, табла, волани, брони, фарчета и т.н.,
                Колега pecatas ако имаш въпроси - пиши ЛС, ще споделя скромния си опит!

                Коментар


                • #23
                  От: Части за УАЗ и ГАЗ от алтернативни производители???

                  Уважаеми, съфорумнико!Прочетох всички постове, ама не видях да ти се присмиват или други действия!А относно частите за тунинг, какво да ти кажа, опитвал съм да си поръчам в магазин за УАЗ, но нищо не се ангажират да ми доставят-отговора е общо взето, че не им се занимава.В тази връзка аз вече няколко пъти си правя поръчки в Ретродеталь и в База все для УАЗА.След като платя поръчката, за около 2 седмици пристига.
                  УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

                  Коментар


                  • #24
                    От: Части за УАЗ и ГАЗ от алтернативни производители???

                    Добре, че нямам постове тук, подвизавам се само и единствено в D2 (www.drive2.ru).
                    Ползвал съм uaz-design и baza-та, както и украинските сайтове.
                    Нямам претенции, че знам, мога и разбирам, НО трябва да си помагаме, вместо да спорим!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X