Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си мотокар/електрокар втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся си мотокар/електрокар втора употреба

    Неотдавна се пренесох на нов адрес и сега наблизо няма мотокар, който да извикам да ми разтовари като получа стока /ремаркета или лодки/.
    Търся си някакъв мотокар или електрокар, с капацитет поне 2 тона и да не е с малките гуми или от тия с трите гуми, защото плацът ми е настлан с чакъл /не е асфалтиран/...
    Като натовареност става въпрос за 1 час на седмица, затова хич не ми се дават много пари...
    Гледам разни обяви по за 4-5 до 7 хиляди лв, но нищо не разбирам от такава техника... Ако някой може да помогне със съвет или още по-добре, ако има подобно НЕЩУ за продаване...
    Иначе единият от работниците ми е карал мотокар при предишен работодател, та има кой да го кара
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

    Имаме един мъртвец.Не е каран от няколко години,ако ти се занимава да си го оправиш,може да измислим нещо...
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #3
      От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

      Станьо (sek.1) периодично се бори да съживява такива.

      Коментар


      • #4
        От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
        Имаме един мъртвец.Не е каран от няколко години,ако ти се занимава да си го оправиш,може да измислим нещо...
        Имаш ли идея какво му е било за да не се ползва толкова време?
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

          Някаква електронна платка. Електрокара е марка BOSS , Товароподемност 2 тона. Последно му купувахме нова батерия,но за 4 години не знам в какво състояние е.Можеш да го видиш всеки работен ден,до 16:30 и да си поговориш с инженера по поддръжката.
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #6
            От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
            Някаква електронна платка. Електрокара е марка BOSS , Товароподемност 2 тона. Последно му купувахме нова батерия,но за 4 години не знам в какво състояние е.Можеш да го видиш всеки работен ден,до 16:30 и да си поговориш с инженера по поддръжката.
            Къде работиш /къде се намира машинката/? Пробвах на ЛС, но си превишил лимита
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
              Къде работиш /къде се намира машинката/? Пробвах на ЛС, но си превишил лимита
              Нови Искър,завода на Крайбург,срещу завод Зебра.
              П.П. Разчистих си пощата.
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #8
                От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                Говорих с 1-2 специалисти и ме посъветваха да се ориентирам към дизелов мотокар - стар е-кар не било "оферта" още повече, ако ще се ползва "от дъжд на вятър", а не всекидневно.
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                  Те пък щото дизелите са много добри. Търси си газо кар.За без пари дизеловият,ще го налееш още два пъти като пари.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                    Дизелите като гледам все са "космическа" технология - "Перкинс"
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                      Там и е проблема,че читав дизел за малко няма.Прекалено амортизирани са

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Станьо (sek.1) периодично се бори да съживява такива.
                        Даже доста години това ми беше работа При електрокарите основния проблем е батерията . Струва повече от самия кар и иска доста грижи . При дизел/газ тези проблеми ги няма . За неинтензивна работа на практика стават всички .
                        Последно редактирано от sek.1; 14-12-16, 18:00.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                          В нашата база използваме интензивно няколко електрокара, почиват по 2-3 ч. на денонощие. Батерията изкарва средно 2 г. и доколкото зная струва около 5 хил. лв. Понеже нямам пряко отношение към тях, не зная дали се спазват някакви правила при зареждане.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                            Аз ползвах електрокар няколко години само вътре в едно хале,проблема с батерията го реших с един мощен траф като електожен монтиран в електрокара и с една мачта с която си дърпаше кабела които висеше като на крановете по строежите на едно опънато стоманено въженце под тавана на халето на 5 метра височина.

                            Малко неудобно че не излиза извън халето но пък елиминирах скъпата и нетрайна батерия.

                            После известно време го ползвах за инцидентни стоварвания на плаца като му опъвахме кабела след него.

                            Сега имам газокар Тойота 2 тона беше на бензин сложихме му газова Ловато с електрически изпарител и си пали директно на газ дори и зимно време от раз.

                            Гледай за японски газокар дори и по стара година с ръчни скорости просто няма какво да им се повреди.
                            Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                            Място и хора към които да принадлежи ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                              Перкинса пали много зор зимата ,имали сме нови и пак след –5 градуса почва да става мисия невъзможна . Търси газ кар
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X