Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си мотокар/електрокар втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

    Нищо му няма на нашия Перкинз ако се поддържа адекватно .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #77
      От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Нищо му няма на нашия Перкинз ако се поддържа адекватно .
      Аз не съм имал пряк допир с тази техника. Чел съм мнения из форума за зимното палене на Перкинс. Бях скептично настроен как ще запали тази развалина. Клемите му имаха един пръст окис. Откачих неговия акумулатор и подадох ток с кабели от друг дизелов Линде. Запали от раз и всичко му работеше адекватно. Всъщност като почнем работа мога да питам шефа дали се продава и цена евентуално. Сега ползваме нови газови Линде под наем.

      Коментар


      • #78
        От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

        Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
        Всъщност като почнем работа мога да питам шефа дали се продава и цена евентуално.
        Питай при всички положения ще му намерим добър стопанин ако цената е добра . Колко тона е ?
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #79
          От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

          Въбще не съм го заглеждал. На външен вид е много по-добре от тези на снимките. Предполагам че е спрян понеже са преминали към външна фирма. Спрели са да му правят прегледи и са го прибрали за резервен. В завод който доставя възли за всички големи автопроизводители се вдигат тежки палета. Предполагам е над 1,5т. но не мога да кажа със сигурност. Ще му снимам диаграмата и модела. Модела мисля беше H 25 ако е като при камионите трябва да означава 2,5т. Работя друго и тези неща не са ми ясни за съжаление.
          Последно редактирано от VESO4AR; 01-01-17, 20:57.

          Коментар


          • #80
            От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
            попаднах на един чешки мотокар с проблем в мотора - искат му 1500 евро, но е в Австрия
            TypeESTA DVHM 2522LX - SEITENSCHIEBER - SPERRE
            PS:50 PS / 37 kW
            Betriebsstunden:1560
            Baujahr:1986
            Beschreibung
            Baujahr: 1986, 1560 Betriebsstunden, Tragkraft: 2500 kg, Hubmast: Duplex, Hubhöhe: 3300 mm, Seitenschieber, 4. Steuerventil, Differentialsperre, Beleuchtung, 4-Zyl. Zetor-Diesel-Motor - Stapler hat Motorschaden !! - Für Rückfragen steht Ihnen Hr. Thomas Lehner natürlich jederzeit gerne unter der Tel-Nr.: +43 664 2254378 zur Verfügung.

            Отпред е с двойни гуми, видимо нови, като цяло изглежда "бонбон" на снимките в сравнение с тези в БГ на двойно по-високи цени
            Много пари за 30-годишен мотокар от неизвестна марка с ''моторшаден'' - мотор капут, или както искаш там. Това нещо струва 150 евро.
            Да се огледам тук да видя какво мога да ти намеря, искаш ли?
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #81
              От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

              Нали затова съм отворил темата! Отворен съм за предложения.
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #82
                От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                Ясно, имах предвид, че после и транспорт има. Иначе неотдавна пратих за Родината едно Коматсу 4т триплекс 6 цилиндъра дизел 2002 г. за 2500 евро.
                Има и малки 1,5 и 2,5 т. Тия дни ще поогледам.
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • #83
                  От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                  Това си е добро предложение. Жалко, че преди 5 години когато си купувах моя не излезе такова.
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • #84
                    От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                    Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                    Ясно, имах предвид, че после и транспорт има. Иначе неотдавна пратих за Родината едно Коматсу 4т триплекс 6 цилиндъра дизел 2002 г. за 2500 евро.
                    Има и малки 1,5 и 2,5 т. Тия дни ще поогледам.
                    Аз за едни други машини мога да имам интерес,но нека да е утре да обсъдим с колегата и ще ти пусна едно лично да видим кое как.
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • #85
                      От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                      Все още нямам нищо. Тая седмица фирмите още са във ваканция.
                      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                      Само DIESEL !!!

                      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                        Свърши ли ваканцията?
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #87
                          От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                          Аз да не отварям нова тема, ще използвам тази на Тедо. Мисля, че няма да има против, все пак приоритета ще си е негов. И аз търся електрокар/газокар за работа в хале /затворено помещение/. Ще се ослушвам за оферти. А, трябват ми и щипки за бали към него, ама то това си е екзотика.
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • #88
                            От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                            Имам едни приятели, занимават се основно с ремонт на мотокари и електрокари. От време на време им се намира по някой за продаване. В Гугъл излизат като се напише Ход Попов (горе-долу така се казва фирмата). Ако се чуете с тях и на някой му хареса нещо, не е проблем да отскоча да го видя на живо и да дам допълнително мнение, но не знам какво имат в момента за продаване, просто не съм заглеждал скоро.

                            Щипки за бали и прочее екзотики се правят, не е чак такава страхотия.
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • #89
                              От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                              Аз да не отварям нова тема, ще използвам тази на Тедо. Мисля, че няма да има против, все пак приоритета ще си е негов. И аз търся електрокар/газокар за работа в хале /затворено помещение/. Ще се ослушвам за оферти. А, трябват ми и щипки за бали към него, ама то това си е екзотика.
                              От време на време транспортирам мотокари на ф-ма "candex", мисля че имат няколко щипки на склад (втора злоупотреба).Мога да питам за цена.
                              0884 987 137
                              В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                              Коментар


                              • #90
                                От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                                Първоначално публикуван от zemooo99 Преглед на мнение
                                От време на време транспортирам мотокари на ф-ма "candex", мисля че имат няколко щипки на склад (втора злоупотреба).Мога да питам за цена.
                                Ще ти бъда много благодарен!
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X