Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си мотокар/електрокар втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Като не можете да си поддържате машините така ще е .

    И в какво се изразява поддръжката ?
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • #32
      От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

      На моите два всяка година свалям дюзите за проверка и реглаж . Като ме хванат бесните свалям на няколко години веднъж ГНПто и него на стенда . Меря компресията всяка година и си сменям маслата всяка есен . Това лято не остана време за помпите ама другото лято със сигурност ще ги сваля и двете . До мен е катедра ДВГ на ТУ и е грехота да не ми палят машините . На времето дипломна работа писах във Вилхелм Пик дизелови горивни уредби .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #33
        От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        На моите два всяка година свалям дюзите за проверка и реглаж . Като ме хванат бесните свалям на няколко години веднъж ГНПто и него на стенда . Меря компресията всяка година и си сменям маслата всяка есен . Това лято не остана време за помпите ама другото лято със сигурност ще ги сваля и двете . До мен е катедра ДВГ на ТУ и е грехота да не ми палят машините . На времето дипломна работа писах във Вилхелм Пик дизелови горивни уредби .
        Те от нови не палят ,български са купени от Пловдив ,няма да споменавам фирмата (производител) ,ако държиш ще ти я пиша на лично.
        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

        Коментар


        • #34
          От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

          При мото-газо-електро и тн карите нещата са горе - долу така:
          Отваряме тема и почваме да чоплим Линде и нищо друго,просто няма сравнение.
          Отваряме втора тема и почваме наред - Стиил,Катерпилар,Хели,Нисан,Тойота,Камацу и тн и тн.
          За десерт отваряме трета и почваме Балкан Кар-по голяма WC от това няма как да съществува....
          "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
          Mark Twain
          СтоЕнчA

          Коментар


          • #35
            От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
            Те от нови не палят ,български са купени от Пловдив ,няма да споменавам фирмата (производител) ,ако държиш ще ти я пиша на лично.
            Знам я фирмата много добре . Нищо ново няма при тях.
            Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
            При мото-газо-електро и тн карите нещата са горе - долу така:
            Отваряме тема и почваме да чоплим Линде и нищо друго,просто няма сравнение.
            Отваряме втора тема и почваме наред - Стиил,Катерпилар,Хели,Нисан,Тойота,Камацу и тн и тн.
            За десерт отваряме трета и почваме Балкан Кар-по голяма WC от това няма как да съществува....
            Ако трябва да сме точни лидерът в европейското каростроене е Юнгхайнрих . В тежките е Бауман. Линде е много зад тях .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #36
              От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              На времето България държеше устойчиво 33 - 35 % от европейското каростроене . В добри години сме стигали 40 % та няма нищо чудно български кари да има и във Франция .
              Числата са съвсем коректни, но си пропуснал да отбележиш, че става въпрос за една такава Европа, в която Франция не фигурира. Та обективно си е чудно, като единственото нормално обяснение е цената и съвсем определено са там "афтърмаркет".
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #37
                От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Знам я фирмата много добре . Нищо ново няма при тях..
                Дано да я знаеш ,че след затварянето на завода всеки началник си е отворил собствена за производство на мотокари и вече са много.

                пп Аде да не те мъча много че идват празници ,ще ти го пусна на лично .И тези с исузото стават не правят беля ама с перкинса и вамоса демек варненския са пародия.
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • #38
                  От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                  Станьо мисля, че няма смисъл да продължаваш дискусията. Хора много, философия в повече, практически опит нулев.
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • #39
                    От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                    Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                    Станьо мисля, че няма смисъл да продължаваш дискусията. Хора много, философия в повече, практически опит нулев.
                    Слаб ти е боба. Има хора които ме познават.
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                      Боб не мятам. Регистрацията ми е от 2006 година. Пиша само тогава, когато имам да кажа нещо в което съм убеден, а не просто да гъделичкам клавиатурата. Това обяснява малкото ми постове за 10 години.
                      Георги Танев (0+)
                      Land Rover Discovery 1 300 TDi
                      Land Rover Club Bulgaria
                      0887 930 238, 0878 797 768

                      Коментар


                      • #41
                        От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                        Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                        Боб не мятам. Регистрацията ми е от 2006 година. Пиша само тогава, когато имам да кажа нещо в което съм убеден, а не просто да гъделичкам клавиатурата. Това обяснява малкото ми постове за 10 години.
                        Значи няма какво много да кажеш и не си много убеден ,то и аз така като не съм убиден не пиша само чета .
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                          ето тук, 2-ра употреба Still - във всички фирми, които ми се налага да обикалям ги юркат яко (предимно електро)...
                          има опция за избор: електро, газ, дизел... и няма нужда да си писал дипломна работа във Филхем Пик
                          (моите уважения за което, ама никой няма толкова време да се занимава)
                          Последно редактирано от ivied; 17-12-16, 13:22.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                            Значи няма какво много да кажеш и не си много убеден ,то и аз така като не съм убиден не пиша само чета .
                            Напротив! Абсолютно съм убеден! Просто, защото имам собствени 3 броя. И както каза Станьо, ако си подържаш техниката нямаш проблем. Твоите служебни не ме вълнуват, защото хората са казали отдавна "Чужда п*тка кости няма". На тази база всички знаем, как се подържа служебната техника. После на крив к*р космите му пречат, нали?
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • #44
                              От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                              Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                              Дано да я знаеш ,че след затварянето на завода всеки началник си е отворил собствена за производство на мотокари и вече са много.

                              пп Аде да не те мъча много че идват празници ,ще ти го пусна на лично .И тези с исузото стават не правят беля ама с перкинса и вамоса демек варненския са пародия.
                              Така е особено в Пловдив има доста фирми .
                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Числата са съвсем коректни, но си пропуснал да отбележиш, че става въпрос за една такава Европа, в която Франция не фигурира. Та обективно си е чудно, като единственото нормално обяснение е цената и съвсем определено са там "афтърмаркет".
                              Фигурира си . Балканкар е имало няколко представителства във Франция и са продавали доста добре . Също и в Германия . Случайно собственика на тая фирма е бил представител на Балканкар в Берлин http://www.gothi.bg/gothi.html Моя малкия 3.5 тонния е правен за Англия и за това има някои разлики . Ето го моя малкия 3.5 тона . Машина от първите на поне 40 години вадя с нея шлайф който тежи над 7 тона . Това лято с него съм преместил един завод машини и съм разглобил още един . Колегите ми сметнаха че за 2 месеца съм навъртял около 300 километра с него . Стоян М 20 видя по какъв наклон съм пуснал две фрези Декел ФП 4 и един струг С 11 без една драскотина по машините . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0353.jpg
Прегледи:1
Размер:174.6 КБ
ID:5738265Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0352.jpg
Прегледи:1
Размер:143.7 КБ
ID:5738264 Това е двигателя и той там на поне 40 години . За последно е мит някъде преди десетина години ама това лято ще го поизмия обещавам Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0105.jpg
Прегледи:1
Размер:186.8 КБ
ID:5738262Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0104.jpg
Прегледи:1
Размер:201.1 КБ
ID:5738263
                              Последно редактирано от sek.1; 17-12-16, 14:10.
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #45
                                От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]895019[/ATTACH]
                                А защо не си сложил редукторен стартер а се мъчиш с тоя?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X