Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си мотокар/електрокар втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
    Перкинса пали много зор зимата ,имали сме нови и пак след –5 градуса почва да става мисия невъзможна . Търси газ кар
    Ела да ти запаля моите и двата ако щеш и на - 20 . Стига акумолатора да върти на втория оборот работят .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Ела да ти запаля моите и двата ако щеш и на - 20 . Стига акумолатора да върти на втория оборот работят .
      Ела да ми направиш Савиема да пали така. Двигателят е доста близък до Перкинс. Особено по паленето на студено.

      Коментар


      • #18
        От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Ела да ми направиш Савиема да пали така. Двигателят е доста близък до Перкинс. Особено по паленето на студено.
        Нещо не ти е наред - това си пали чудесно.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Ела да ми направиш Савиема да пали така. Двигателят е доста близък до Перкинс. Особено по паленето на студено.
          Не е толкова близък като смесообразуване. Автобусчетата Чавдар ЛС 51 и оригиналната чешка Авия беха със същия мотор.
          Но имаш водна печка май - първи вариант, факла у филтъра - втори, и оригиналната система с етер или каквото там било...-трети вариант. А най-добре да имаш готовност и за трите(плюс старт-спрей за всеки случай).


          ПП: И докато проекта ти за развитие не включва да го правиш мотокар, може да преместиш някои неща в твоята тема.
          Последно редактирано от cecoa1; 15-12-16, 21:22.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #20
            От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
            Перкинса пали много зор зимата ,имали сме нови и пак след –5 градуса почва да става мисия невъзможна . Търси газ кар
            Много, ама много си се объркал, братле! Адски много!
            През ръцете ми са минали от 1,5 тонни куклички до 42 тонен Калмар, всички марки, всички мотори, и чисто нови, и 40-годишни дъргели. Никакви проблеми няма Перкинса на студено.
            Да не би проблема да е в БГ нафтата?
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #21
              От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

              В момента имам за продаване едно стадо електрически, никой не ги иска. Батерийте са скъпи, по-скъпи от самия кар. Имам няколко Тойоти, Катерпилар и разни други боклуци. И един верижен дъмпер Кубота в разглобено състояние.
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #22
                От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                Да не би проблема да е в БГ нафтата?
                Моя го карам с една смес дето и на парцал трудно гори и пак пали на четвърт Ако на колегата му върши работа преработен на кабел 2 тона български електрокар можем да му измислим нещо .
                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Ела да ми направиш Савиема да пали така. Двигателят е доста близък до Перкинс. Особено по паленето на студено.
                Чакай да се посгрее малко времето и твоя ще го видим . Трябва да го погледна можем ли да минем направо на редова бутална ГНП Мотор Пал .
                Последно редактирано от sek.1; 16-12-16, 04:22.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                  Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                  ...
                  Да не би проблема да е в БГ нафтата?
                  Проблема е БГ Перкинс, който е леко различен от английския.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                    В една фирма наблизо ползват ...... Балканкар! Когато го видях за първи път направо се втрещих. Как е дошъл до Франция български мотокар? Та, Ясене, дето викаш БГ Перкинса това-онова ...... Ами не знам, хората във фирмата го юркат здраво и си бичи яко пущината.
                    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                    Само DIESEL !!!

                    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                      Три имам и всичките са с Перкинс. Стоят вън на двора, а акумулатора прибирам в гаража. Когато ми трябва го качвам и си пали без значение минус колко е. Нито един от тях не е нов.
                      Георги Танев (0+)
                      Land Rover Discovery 1 300 TDi
                      Land Rover Club Bulgaria
                      0887 930 238, 0878 797 768

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Проблема е БГ Перкинс, който е леко различен от английския.

                        Ама защо си толкова точен? Заповядайте да запалите моите Имам и 5 агрегата за ток пак с такъв которник ,без 40 волта (от електрокара) и факла на колектора ще запалят ама друг път ,да речем през лятото ,а и още нещо сравнение с дизел на исузо горят около 7 до 10 пъти повече а и исузото пали от раз . Говорим за нови .
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                          Колега ,имам български електрокар модел 687,мисля ,че вдига малко над 1т.
                          Ползвахме го до последно ,докато му свърши батерията .
                          Когато се зарежда както трябва и от правилното зарядно ,батерията не кара две години .Нашата изкара 7 г и то българска на Елхим Искра.
                          Когато батерията замина си купихме газокар и сега елкара ми е за продаване на почти символична цена ,в комплект с ново зарядно .
                          Ако имаш интерес пиши на лично или звънни.
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                            Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                            В една фирма наблизо ползват ...... Балканкар! Когато го видях за първи път направо се втрещих. Как е дошъл до Франция български мотокар? Та, Ясене, дето викаш БГ Перкинса това-онова ...... Ами не знам, хората във фирмата го юркат здраво и си бичи яко пущината.
                            На времето България държеше устойчиво 33 - 35 % от европейското каростроене . В добри години сме стигали 40 % та няма нищо чудно български кари да има и във Франция .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                              Днес нашия ни извади чарвата от ядове.Рекорд 1.
                              Подкачващата помпа работи когато си поиска и докато не я шкартирах няма оправяне.
                              Накрая вдигнах едно шише нависока и на самотек се решиха нещата.
                              Ако някой има подобни проблеми това е най лесното решение.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търся си мотокар/електрокар втора употреба

                                Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                                Ама защо си толкова точен? Заповядайте да запалите моите Имам и 5 агрегата за ток пак с такъв которник ,без 40 волта (от електрокара) и факла на колектора ще запалят ама друг път ,да речем през лятото ,а и още нещо сравнение с дизел на исузо горят около 7 до 10 пъти повече а и исузото пали от раз . Говорим за нови .
                                Като не можете да си поддържате машините така ще е .
                                Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                                Днес нашия ни извади чарвата от ядове.Рекорд 1.
                                Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                                Подкачващата помпа работи когато си поиска и докато не я шкартирах няма оправяне.
                                Накрая вдигнах едно шише нависока и на самотек се решиха нещата.
                                Ако някой има подобни проблеми това е най лесното решение.
                                Аз това го правя от 30 години . Още при първите признаци на проблем му качвам външен резервоар . Бях снимал и описал ама остана в новия форум при неуспешната миграция .
                                Последно редактирано от sek.1; 17-12-16, 09:19.
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X