Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обръщане на лебедка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Обръщане на лебедка

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Лебедка с планетарен редуктор , спирачка в барабана , управление и мотор за въртене в двете посоки , можеш да работи в двете посоки без никакви проблеми
    Ти можеш, просто има модели с еднопосочна спирачка. Да не кажа че аз двупосочна не съм виждал.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Обръщане на лебедка

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Лебедка с планетарен редуктор , спирачка в барабана , управление и мотор за въртене в двете посоки , можеш да работи в двете посоки без никакви проблеми
      Не обобщавай. Наскоро гледах една такава със строшена спирачка.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #18
        От: Обръщане на лебедка

        На Краза лебедката ми работеше наопаки "далнопробен китаец " в крайна сметка се счупи точно спирачката от умора на материяла има едни плоски спирални пружини вътре които бяха посинели и се заварили от зор в каина сметка махнах спирачката и лебедката стана по силна и по бърза от преди . Предишната беше Т Макс и пак работеше наопаки с нея проблеми не е имало никакви . Все такива места им намирам че се налага да е наопаки .

        Коментар


        • #19
          От: Обръщане на лебедка

          На повечето лебедки спирачката работи така , когато има въртящ момент от мотора към барабана да освободи . Ако момента е от барабана към мотора да блокира . На практика е все едно дали развива или навива спирачката все си работи .

          Коментар


          • #20
            От: Обръщане на лебедка

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Не обобщавай. Наскоро гледах една такава със строшена спирачка.
            Не обобщавам , строшената спирачка не е вследствие на въртенето в права или обратна посока , по скоро някой умник се е теглил закачен за въжето на лебедката от друг умник с жип ( било е - я го зАсили тоа джип че да ме извадиш щото акумулатора умре и нЕмам лебед ...)
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #21
              От: Обръщане на лебедка

              Не спори. Тая беше с пружина която работеше само в едната посока.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X