Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде мога да прочета малко за Vitara 2.5 V6 и ще се радвам някой да изрази мнение.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде мога да прочета малко за Vitara 2.5 V6 и ще се радвам някой да изрази мнение

    Каретата на кардана са си по размер, освен ако не е сменен целия.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Къде мога да прочета малко за Vitara 2.5 V6 и ще се радвам някой да изрази мнение

      Кардана е сменен целия( не е от витара),утре вкарвам в бокса и ще разберем част от неизвестните.

      Коментар


      • От: Къде мога да прочета малко за Vitara 2.5 V6 и ще се радвам някой да изрази мнение

        Днес се установи,че лявата полуоска е скъсана,поръчах една утре ще дойде,дано е същата,че май имат разлика,ако джипа няма АБС,не можело да се сложи гривната

        Коментар


        • От: Къде мога да прочета малко за Vitara 2.5 V6 и ще се радвам някой да изрази мнение

          За чий ти е АБС в калта?...
          То и инак е вредно нещо, ама нали е модерно...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Къде мога да прочета малко за Vitara 2.5 V6 и ще се радвам някой да изрази мнение

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            За чий ти е АБС в калта?....
            За да можеш да я смачкаш по качествено.
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • От: Къде мога да прочета малко за Vitara 2.5 V6 и ще се радвам някой да изрази мнение

              Играчката е направена,но ми блокира лоста за бързи бавни.Първия път блокира само на задно и сега пак,някой има ли идея какъв е проблема.Първия път разглобиха отгоре пластмасите и я оправиха,но днес пак ми се случи В някакво странно положение все едно лоста е на средата,но не е включил 4х4,а само на задно ?

              Коментар


              • От: Къде мога да прочета малко за Vitara 2.5 V6 и ще се радвам някой да изрази мнение

                Първоначално публикуван от batevasko8898 Преглед на мнение
                Играчката е направена,но ми блокира лоста за бързи бавни.Първия път блокира само на задно и сега пак,някой има ли идея какъв е проблема.Първия път разглобиха отгоре пластмасите и я оправиха,но днес пак ми се случи В някакво странно положение все едно лоста е на средата,но не е включил 4х4,а само на задно ?
                Така се получава от превключване от бавни на бързи в движение.Имаш л.с.
                Gaz69.Suzuki SAMURAI 0887006977

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X