Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странна установка .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Странна установка .

    Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
    Бах мааму. А с какво е натоварена през останалото време, че това с тая скорост ако е на смени си е работа за по малко от месец.
    С нищо. Работата е сезонна пролетта и лятото . То това е едни 30% от работата . Преди това ламарината минава през няколко лакирания и печат . На времето с омнията и консервните кутии въртяхме по 50 тона ламарина на ден на 3 смени . Сега 100 тона на година (сезон) . Има още едно такова Сакми ако го пусна и него тогава хептен отлетяха нещата ама него съм го настроил със щанца за ниските капачки . Сега работи омнията един колега я купи линията и произвежда . Догодина съм замислил да пусна и щанцоване на новите винтови капачки . Там пресата е подобна двугнездова ГДРейска . Хубавото е че целия процес е автоматизиран на почти 100% работата на човека е да сложи пачката с ламарина с мотокара . Лакирката и печатарката са на същия принцип ФРГейски машини от 1968 година . 25 метров конвейр изцяло електро механична синхронизация с кардани и вериги . Няма електроника няма ядове
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: Странна установка .

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      При мен в другия завод е това правим за бирата . https://www.vbox7.com/play:b007e37822 Тая година към 30 милиона . Пресата сече по 108 000 на час .
      През сезона за една смяна няма да насмогва само на завода в Шумен , на 2 смени ще остават.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #18
        От: Странна установка .

        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
        През сезона за една смяна няма да насмогва само на завода в Шумен , на 2 смени ще остават.
        Знам ли поне на ломско насмогваме та остават и няколко милиона за безалкохолни
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #19
          От: Странна установка .

          Аз пък залагам за охлаждане на специални газове за медицинска техника. Много често на някой специални уреди като ЯМР или други подобни се нуждаят от много ниски температури за магнитите.
          Land Rover Defender 110SW 300tdi

          Коментар


          • #20
            От: Странна установка .

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Знам ли поне на ломско насмогваме та остават и няколко милиона за безалкохолни
            По спомен на стъклото машините вървяха с около 40К на час, като често ги надуваха и до 60К. Денонощно с 3-4 спирания за по 30мин.. Паралелно са пластмасовите бутилки и кега.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #21
              От: Странна установка .

              Електролиза, мисля...

              Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
              sigpic

              Коментар


              • #22
                От: Странна установка .

                Първоначално публикуван от Zdravko.M Преглед на мнение
                Електролиза, мисля...

                Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
                Класически пример - съдържанието на поста е по-кратко от спама на от тъпоталка...

                А ако отделите малко от безценното си време, за да настроите тъпоталка, ние с радост бихме се лишили от безценната информация с какво мобилно устройство сте, както и дали използвате тъпоталк.

                Изпратено от дъртия ми копютър, с помощта на копчевъвеждалката.
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #23
                  От: Странна установка .

                  Аз виждам компресор с водно охлаждане.Капсулата е обвита в серпентина,а охлаждащата течност постъпва отвън през изводи "Cooling water in" и "out".Има изходи за три предварително зададени налягания,като трите извода се захранват едновременно.Пресостатите за целта са три броя,вероятно свързани успоредно-по един за двата ресивъра,като зареждането и налягането в ресиверите се командва от съответните пресостати чрез електромагнитни вентили на входовете им.Изводите от двата ресивъра са "low" и "hight" на предния панел.Има и трети директен извод,вързан с третия пресотат.
                  Поне аз това успях да "слобя" от видяното от снимките.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Странна установка .

                    Машината още седи в работата . Хладилен агрегат е щом още не са нахлули американски командоси начело с Чък Норис а аз съм си тук а не в Гуантанамо
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X