Обява

Свий
Няма добавени обяви.

санта фе 2,4 или 2,7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • санта фе 2,4 или 2,7

    Здравейте колеги.На път съм да купувам санта фе 1. В ценовия диапазон в който гледам,той най-много ми допада. Решил съм да е бензин(на газ!),че вече не ми се занимава с "нафтови печки". До момента гледах 2,7 v6 заради по-голямата динамика,но изборът е много ограничен. Та въпросът ми е: 2,4 мотора как се справя? Ще ми трябва ли 2 километра празен път,за да изпреваря?Бях чел нещо от сорта на "гори и не върви",верно ли е това? Не карам като състезател,но все пак е добре да се знае,че имаш достатъчно динамика,ако решиш нещо...Моля някой който има такъв да сподели лично мнение. Благодаря предварително.

  • #2
    От: санта фе 2,4 или 2,7

    Който каквото има си го хвали. Обективните мнения са, по-скоро, изключения.
    Има писано за модела, и най-добре почети и сам прецени кое до колко е меродавно.
    Ако се включи и някой собственик, също ще е добре.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: санта фе 2,4 или 2,7

      Баща ми повече от 12 години кара 2.4 и е много доволен. От 5-6 години е и на газ. Разходът градско само мога да гадая, но по магистралата със 130-40 на бензин винаги е бил 11-13л/100км, на газ и до 15-16л. Не е супер пъргава, но си върви прилично колата.Частите не са от най-евтините, но и нищо особено не се е налагало да се сменя, ремъци, ролки и съединител - това е. Успех!
      УАЗ - Where I go there are no roads!!!

      Коментар


      • #4
        От: санта фе 2,4 или 2,7

        Колеги,джипката вече е факт. 2.7 v6 е избора ми.Благодаря на отзовалите се!

        Коментар


        • #5
          От: санта фе 2,4 или 2,7

          Честита!
          Как се държи?

          Коментар


          • #6
            От: санта фе 2,4 или 2,7

            Първоначално публикуван от bat Valko Преглед на мнение
            Колеги,джипката вече е факт. 2.7 v6 е избора ми.Благодаря на отзовалите се!
            По-добрия избор.

            Честито !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: санта фе 2,4 или 2,7

              Първоначално публикуван от Pancho77 Преглед на мнение
              Честита!
              Как се държи?
              Все още не съм я регистрирал и съм я карал съвсем малко,но първите ми впечатления са много добри. Има адски опашки в КАТ Пловдив и е отвратително да се виси там. Май ще изчакам да натряска яко сняг и тогава да ходя,че по-лесничко да мина.

              Коментар


              • #8
                От: санта фе 2,4 или 2,7

                Първоначално публикуван от bat Valko Преглед на мнение
                Все още не съм я регистрирал и съм я карал съвсем малко,но първите ми впечатления са много добри. Има адски опашки в КАТ Пловдив и е отвратително да се виси там. Май ще изчакам да натряска яко сняг и тогава да ходя,че по-лесничко да мина.
                Със здраве и кеф да я караш.
                В твоята географска ширина не предлагат ли услуга "съдействие при регистрация в кат"? 6лв. пълномощно+цената на услугата и ... идват на крака, взимат мпс и до вечерта ти го връщат регистрирано на името на упълномощителя.
                Jeep WJ 4.7
                Ex WJ 4.7, Ex ZJ 5.9

                Коментар


                • #9
                  От: санта фе 2,4 или 2,7

                  Първоначално публикуван от bat Valko Преглед на мнение
                  Все още не съм я регистрирал и съм я карал съвсем малко,но първите ми впечатления са много добри. Има адски опашки в КАТ Пловдив и е отвратително да се виси там. Май ще изчакам да натряска яко сняг и тогава да ходя,че по-лесничко да мина.
                  Пускаш ден отпуск и отиваш колкото се може по-рано да се нареждаш. Има хора, които от 2-3 вечерта часа се нареждат.
                  Аз в 7:30 отидох и към 16 часа приключих. Ааа, или даваш на "длъжностното лице", което "следи реда" на опашката един пенчо и те нарежда...

                  Коментар


                  • #10
                    От: санта фе 2,4 или 2,7

                    Колега сподели впечатления като имаш време.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X