Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МОН забранява на училищата да изнасят резултати от състезания в интернет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: МОН забранява на училищата да изнасят резултати от състезания в интернет

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Да, де, ама едно е да си медалист от Германия и друго от България. Та, как е там? Това питам.
    Не, не е различно. Поне на тези, на които аз съм ходил.

    "Финалът" на повечето от тези състезания е международен и там по един или друг начин критериите се изравняват.

    ---
    Баси. Спомних си разни неща които правих по тези мероприятия

    Коментар


    • #17
      От: МОН забранява на училищата да изнасят резултати от състезания в интернет

      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      Бих се радвал на примери от други държави. Как е там, гониме ли ги, бягаме ли...Ми то, каквото и да хванеш, само измами и корупция!
      Нито ги гоним, нито бягаме Състезаваме се...
      Преди няколко години сина бе извикан на интервю в Кеймбридж. Конкуренцията бе момче от Варна - наистина вундеркинд, с доста златни медали на национални, но и на световни състезания... По-точно не му бяхме конкуренция - гледа се не само събеседването, но и историята
      Напълно логично колежа избра другото момче, и още първата година му е предложила преподавателско място (което момчето е приело разбира се - преподава и се учи едновременно)..
      Конкурентната среда се създава когато имаш информация и къде си ти, и къде са другите...
      Иначе е като в черна кутия - 'аз съм най-добър в света, ама това го знаят само в наше село, щото навън не знам докъде са стигнали'
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #18
        От: МОН забранява на училищата да изнасят резултати от състезания в интернет

        Другите са там:

        Germany - https://www.imo-official.org/country...ear&order=desc
        Finland - https://www.imo-official.org/country....aspx?code=FIN

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X