Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следи от мишки?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Следи от мишки?

    Евтин пакет с отрова- "Червено жито". Разсипан на няколко места из къщата. Изчистих си гаража от мишки и плъхове с това. Куче и котка имам, но гризачите им идват в повече... Отровата я сипвам в панички, поставени на недостъпни (невидими) за деца места. Само досипвам после. Първият пакет го изядоха за няколко дни, от втория още имам за досипване.
    Само се притеснявам котката да не си хване "нахранена" мишка.

    Коментар


    • #32
      От: Следи от мишки?

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      Всяка кухня има кухини под мивката, под кухненските плотове/шкафове и точно там се слага онзи лепящ лист, няма черва, кръв, няма избегали умрели гадове, всичко и чисто и ефективно ама ти си знаеш, аз просто ти давам челен опит от държавата на плъховете
      +1
      И аз така ги лекувам. Слагам в шкафове, в цоклите на кухненските шкафове, над гардероби.
      Жокер: мишките се движат по ръба на дадения обем (не пресичат по диагонал), което улеснява слагането на капаните.
      Аз купувам едни от К...ланд, сгънати на две дебел картон,зелени, режа го през средата и имам двойно количество капани. Цената е 2-3 за капан (че в Бриколаж се зверски скъпи )
      Също имам котарак (персиец - тотална мърда) и две деца. За мен това е най-елегантното, евтино и работещо решение.
      Успех
      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

      Коментар


      • #33
        От: Следи от мишки?

        Кухините по кухнята съм ги ликвидирал отдавна, по хигиенни съображения.

        ---
        Борбата започна.
        Котаракът е доведен и инструктиран. Ако се съди по обстойния преглед на всички междини в кухнята, изглежда да е разбрал задачата.

        Коментар


        • #34
          От: Следи от мишки?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          ...
          Котаракът е доведен и инструктиран. Ако се съди по обстойния преглед на всички междини в кухнята, изглежда да е разбрал задачата.
          Това добре, ама да не се окаже, че е в коледна ваканция и/или пОсти, или просто го занимаваш с глупости ?
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #35
            От: Следи от мишки?

            На младини възприемаше охраната на "зърнения склад" доста насериозно. И нищо от хванатото не е изял.

            Коментар


            • #36
              От: Следи от мишки?

              Котка плъх не гони, а бяга от него, обратното не съм го виждал. Колегата @Джоу май е намекнал същото.
              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

              Коментар


              • #37
                От: Следи от мишки?

                Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                Котка плъх не гони, а бяга от него, обратното не съм го виждал. Колегата @Джоу май е намекнал същото.
                Това е едно на ръка, но в случая май става въпрос за мишки. Плъховете не се притесняват и бая си тропат.

                По-скоро имах предвид, че на Ясен котарака не е първа младост, та може да го удари на уволнение.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #38
                  От: Следи от мишки?

                  Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                  Котка плъх не гони, а бяга от него, обратното не съм го виждал. Колегата @Джоу май е намекнал същото.
                  Оня от снимките по нагоре не бяга . Души ги и ги подрежда пред вратата на работилницата .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #39
                    От: Следи от мишки?

                    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                    Котка плъх не гони, а бяга от него, обратното не съм го виждал. Колегата @Джоу май е намекнал същото.
                    Да бе, да. Имах преди 10-на години котарак който през ден носеше плъхове и ми ги оставяше пред вратата. Ама плъхове, не плъшоци. И като му казвах взимай си го, си ги и ядеше. Е, яденете не беше много приятна процедура за гледане.
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • #40
                      От: Следи от мишки?

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      на Ясен котарака не е първа младост, та може да го удари на уволнение.
                      Мен напълно ме устройва ако мишката се разкара само защото има котарак. Изобщо не му се меся.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Следи от мишки?

                        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                        Да бе, да. Имах преди 10-на години котарак който през ден носеше плъхове и ми ги оставяше пред вратата. Ама плъхове, не плъшоци. И като му казвах взимай си го, си ги и ядеше. Е, яденете не беше много приятна процедура за гледане.
                        И аз имах такъв носи,носи и чака някой да го похвали и като няма кой! Цяла камара плъхове!(Спеиснеработи)
                        Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                        Коментар


                        • #42
                          От: Следи от мишки?

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Мен напълно ме устройва ако мишката се разкара само защото има котарак. Изобщо не му се меся.
                          Това по-може да проработи.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #43
                            От: Следи от мишки?





                            Разбира се има и смели котки.......
                            Имах сиамка, която разгонваше кучета, ядеше мишки и гущери, но от пуснат от капан плъх избяга.
                            Така че без снимков материал ми е трудно да повярвам.
                            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Следи от мишки?

                              Аха, не гонела котката плъхове, чакай ти! Тя котката кви тлъсти кобри бастисва, та един мършав плъх шъ и съ опре! Аз съм виждал как люта квартална котка бие голям ротвайлер.
                              Е, то има котка и котка, все пак.
                              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                              Само DIESEL !!!

                              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Следи от мишки?

                                Е, секви ги има, но тук става въпрос за реакциите на повечето котки.

                                В железарията до нас, една от служебните им котки скача директно на абсолютно всички кучета които минават, та трябва да я държат, но това е прецедент.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X