Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед на Диско 2 в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за оглед на Диско 2 в София

    Здравейте,
    Утре, 09.12.2016г. смятам да гледам едно Диско2 от автокъща, няма да публикувам линка, знам, че забранено. Автокъщата се намира в Обеля 2, срещу блок 278.
    Моля ако някой от съфорумците е добре запознат или познава такъв майстор да даде координати да се свържа и да гледаме заедно.
    Наясно съм, че не всичко се вижда и дори производителите на Диското да дойдат няма да видят всичко и джамбазите могат да ни метнат, но все пак на прима виста.
    Естествено, ще си платя на съответния майстор за отделеното време и оценката.

    Благодаря!

  • #2
    От: Помощ за оглед на Диско 2 в София

    Пратих ти лс..
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-12-16, 09:01.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за оглед на Диско 2 в София

      Ако е едно синьо д2 с кожен салон, гледах го преди 7 месеца и дори не искаха да го запалят пред мен за проба.

      На снимките изглежда добре в действителност не е така.

      Скоростния лост е за смяна на пружини, има собствено мнение къде да застане, от задните горни прозорци има теч на вода, всичко декоративно като капаци по двигателя липсва и е доста добре измит.

      Със сигурност има скрити дефекти, предполагам маслата в скоростите ги няма никакви, на сухо лоста се движи все едно няма синхронизатори здрави.

      Тавана е претапициран и не е монтиран със всички скоби, дори ми направиха забележка като го тествах как е захванат.

      Задните седалки имат скъсано в края и т.н. а тогава цената и бе 6500 на обява в интернет, а на място седеше по висока та така.....
      Последно редактирано от Vasil Botev; 10-12-16, 23:48.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за оглед на Диско 2 в София

        Благодаря колеги,
        Купих си Диското на колегата antonio66666 накрая
        @Vasil Botev - същото е. Много си прав. Напудрено е, но некадърно напудрено, претапицирано е, но някак немарливо, аз също видях течовете и много други недостатъци, НО главното лошо впечателние дойде от мургавия 'баш търгаш бей', който нагло ме гледаше как се въртя около джипа, кучето скача точно до него и лае, не можеш да го огледаш от едната страна освен ако не усмириш песа, и ева когато отидох до другия край при него все пак да го видим, запалим и т.н. тоя пич ми обяснява - ..."ами гледай го, па ако имаш интерес - ще търсим тоци да го палим и т.н. и т.н., ама иначе не ми се занимава...." Ами не, нямам интерес, е така реших в делничен ден в 8:30 сутринта на минус 8 градуса да отида в Обеля да мръзна покрай някакъв пущиняк... Как да е. Скоро ще публикувам нова тема за новата ми прдобивка - 3-то /третото/ ми Диско. Явно съм мазохист, имал съм 200, 300, а сега 2-ка - по ред на номерата.
        Тази тема се изчерпа.

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за оглед на Диско 2 в София

          Честито и без проблемно да си го караш

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X