Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос!

    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
    Кое точно е опасното?
    Само когато несъответствието на гума с джанта излезе извън допустимите норми. На пътя автомобилът става нестабилен, до изгубване на контрол.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос!

      От 215 на 235... За този случай ли говорим?
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос!

        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        От 215 на 235... За този случай ли говорим?
        Да на 6 инчова джанта 15 цола.

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос!

          Дачо, въпроса ми беше към Весков.....

          На теб съм отговорил по-рано: монтирай си гумите и не се притеснявай от тази разлика.....
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос!

            Колега, ето ти предписание от производителя за една култова гума в този размер:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2016-12-10-20-44-27.jpg
Прегледи:1
Размер:45.4 КБ
ID:5736711
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос!

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              Само когато несъответствието на гума с джанта излезе извън допустимите норми. На пътя автомобилът става нестабилен, до изгубване на контрол.
              При джипови гуми с втори индекс над 70 ще трябва доста да се постараеш за да станат чак опасни. Но ще се започнат да се износват неправилно много преди това.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос!

                Опитът ми е от леки, а популярните сведения(таблици) не правят разлика от джиповите на пътя. В гората е друго, едно разбордиране е най- малкия проблем.Зависи от първоначалния компромис гума джанта.
                Последно редактирано от veskov; 10-12-16, 22:53.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос!

                  Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                  Дачо, въпроса ми беше към Весков.....

                  На теб съм отговорил по-рано: монтирай си гумите и не се притеснявай от тази разлика.....
                  За разлика м/у 215 и 235 не съм говорил никъде.. За 7-8% и баба попадия мърда, стига да са спазени началните уговорки.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос!

                    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    Опитът ми е от леки, а популярните сведения(таблици) не правят разлика от джиповите на пътя. В гората е друго, едно разбордиране е най- малкия проблем.Зависи от първоначалния компромис гума джанта.
                    Всъщност гума с широчина 235 (9.3") на джанта 6" ще се разбордира много по-трудно отколкото тази с широчина 215 (8.5") - проста физика.
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X