Обява

Свий
Няма добавени обяви.

E46, какво?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: E46, какво?

    Всъщност, има урок за още по-напреднали.
    С 20€ дори не е нужно да си готин

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3334.jpg
Прегледи:2
Размер:106.8 КБ
ID:5736558
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #77
      От: E46, какво?

      мхм, както се знае: Харизма - това е едно тайнствено нещо, притежавано от дъртите, дебели, плешиви и скучни милионери!

      Градски, с каквото и БМВ да си, ще си поредния с такова в Студентски, виж с Уаз, ще си втори след Стоян, но може и първи, че Ясен си го взе обратно......е, няма да е комфортно от Троян до тук с него, но може да го държиш някъде около гарата и да си ползваш Нешев за междуградско
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #78
        От: E46, какво?

        Тойота Корола, 1.4 дизел, след 2010. Върви прилично, гори малко. 2.0 дизел върви още по-добре.
        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

        Коментар


        • #79
          От: E46, какво?

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Всъщност, има урок за още по-напреднали.
          С 20€ дори не е нужно да си готин

          [ATTACH=CONFIG]893801[/ATTACH]
          Всъщност, за какво беше темата?
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #80
            От: E46, какво?

            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
            Всъщност, за какво беше темата?
            Че сега треа да търса 20€.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #81
              От: E46, какво?

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Че сега треа да търса 20€.
              А изчакай до лятото.Да не изстудиш момичетата , имам предвид
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #82
                От: E46, какво?

                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                А изчакай до лятото.
                ...
                Ми добре.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #83
                  От: E46, какво?

                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  Значи по добре тях да пита човека за съвет.
                  Не е лъжа.
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • #84
                    От: E46, какво?

                    Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                    Тойота Корола, 1.4 дизел, след 2010. Върви прилично, гори малко. 2.0 дизел върви още по-добре.
                    Каква е разликата с тези по-старите?
                    Жена ми има 2.0 дизел 126 к.с. 2007. Върви прилично, но гори доста.
                    6 годишна тойота не е ли скъпа?
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #85
                      От: E46, какво?

                      Има разлика в дюзите.Като цяло,този 2.0 125 (310HM) к.с го препоръчват наравно с 2.2 150 к.с.Ако си намери запазена с 2.0 дизел Корола,ще се отвози.И да,Тойотите горят доста при повечко зор.Ако се кара нормално,си е икономична кола.

                      Коментар


                      • #86
                        От: E46, какво?

                        Ако караш по правилата-90/140 и не си непрекъснато на кикдаун не горят, както и големите БМВта. И са сигурни добичета.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #87
                          От: E46, какво?

                          Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                          хем си казвам, че съм 20 годишно ла*но, което не е пораснало за BMW
                          Човече, за какво растене става дума? След всеки прочетен пост в тая тема ми се стрелка в съзнанието мисълта "чакай бе, чак такава работа ли е да караш БМВ в днешно време?"
                          Може би е тарикатско да караш такава кола 2015г производство и по-нова. Със сигурност беше гъзарско преди 15 години, когато всичко живо беше жигули, москвичи и някой изгнил опел. Ама сега....

                          Ето и човекът ти го е казал :
                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          Градски, с каквото и БМВ да си, ще си поредния с такова в Студентски
                          Аз като бях студент, не много отдавна, карах Пежо. Хубаво и ново за тогава, но Пежо 90кс дизел. Имах колега с БМВ Е36 с 2.5 бензин. Само че той повечето време се возеше с автобус, щото "бимата", както я наричаше той гореше 15/100 и не можеше да си позволи да я кара всеки ден. Аз си бичех всеки ден с колата, да ти кажа не се чувствах по-малоценен. В тая връзка винаги се сещам и за съученик от гимназията, който цяла седмица в даскало се изхранваше с "я дай една гризка" и "дай 2 солети", но в петък вечер изкарваше кутия Давидов. (между другото с това негъзарско Пежо продължавам да се возя 8 години по-късно, а вече возя жена си и дъщеря си)

                          Просто ние живеем в кретенска държава, в която някои хора все още оценяват, че някой, който кара 10 годишно БМВ/Ауди за 10 бона е по гъзар от някой, който кара чисто нова Дачия за 30 бона.

                          Изясни си приоритетите и действай. Успех с избора.

                          Коментар


                          • #88
                            От: E46, какво?

                            Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                            Просто ние живеем в кретенска държава, в която някои хора все още оценяват, че някой, който кара 10 годишно БМВ/Ауди за 10 бона е по гъзар от някой, който кара чисто нова Дачия за 30 бона.
                            Само аз ли не разбирам, какво общо има "държавата" в този случай??
                            И като не им харесва - кой ги спира. Кеф ти Харвард, кеф ти Кембридж. Може и МТИ, Ма там по спомен с коли не пускат.....

                            Коментар


                            • #89
                              От: E46, какво?

                              Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                              ...
                              Просто ние живеем в кретенска държава, в която някои хора все още оценяват, че някой, който кара 10 годишно БМВ/Ауди за 10 бона е по гъзар от някой, който кара чисто нова Дачия за 30 бона.
                              ...
                              Факт, ма народопсихология, ко да праиш ?!

                              ... и за това някои се напъват, а това, в повечето случаи, води до насиране.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #90
                                От: E46, какво?

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                Каква е разликата с тези по-старите?
                                Жена ми има 2.0 дизел 126 к.с. 2007. Върви прилично, но гори доста.
                                6 годишна тойота не е ли скъпа?
                                Нашата беше 1.4, 90 к.с., 202 н.м., 6 скорости. Вървеше прекрасно, среден разход около 5л.
                                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X