Обява

Свий
Няма добавени обяви.

E46, какво?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: E46, какво?

    Имал съм 5 BMW-та. Няма по-дървена и по-пързаляща се кола на мокро и на сняг.
    В момента от около половин година ползвам от време на време X6 4.0d, или GT 3.0d. Нали правилно четем? Не тройчици, и не петички, а един по-друг клас. Така. Това са возила които имат изящен дизайн, много шик и нулев комфорт. Тесни, неудобни и непослушни. Миналата година имах Е класа 320 CDI 2008 г и разликата е драстична! BMW-то беше и си остава тотален курник. Не ща да го видя! Да, на мотоциклети са номер едно, но само там. А за десерт една сутрин моя камарад си забравил зарядното за талифоня и по пътя спираме на CORA и купуваме едно. Включваме го в буксата - ку*ец, не бачка. А ся, де? Да го върнем добре, няма проблем, ама сме вече далече и ще се връщаме един дявол знае кога. Продължаваме. След 500 км вече към Страсбург спираме да сипем тунджа и купуваме още едно зарядно от бензиностанцията. И то не бачка! Бах мааму, ай стига бе! Моя човек остана без телефон, по-точно с телефон с капнала батерия. Псуване до небето! Прибираме се посред нощ и му викам ''Дай да ги пробваме на Паджерото, кой знае ....'' Речено-сторено и хоп .... телефона си зарежда без проблем! Шах! Е що така бе, Миме?! И вече след 10-ина минути дълбоки размисли завесата падна - нали тези кошници ги правят в Щатите, а не в Германия, буксите са различни, какоооо! Изкривих се от смях, а оня до мене бичи едни дърти, шофьорски псувни дето и Стоичков може да му завижда! Даде 30 евро за зарядни да си ги чука у главата. Ти мани тва, ами клиенти звънят, па никой не отговаря, губим пари.
    Пълен ташак е тая марка, който иска да си ги търкаля, аз не ща да ги видя!
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • #47
      Re: E46, какво?

      Радо, нали не им вярваш колко е супер бмв без 4х4 зимата. Около нас БМВ та не спират само леко да валне снежец. Иначе за софия става.

      Коментар


      • #48
        От: E46, какво?

        Карал съм Е46 2.0д 150 к.с., 6 скорости, ръчка. Като плюсове мога да кажа - евтини части, намират се навсякъде, малко харчи и си върви дооста прилично... и до тук. Минуси - вози дървено, адски неудобни седалки, много нестабилна при по-лоши пътни условия, а има ли сняг с каквито и гуми да е си оставаш реално без кола. Бих предпочел xd варианта(не че е кой знае какво 4x4 ама все пак...). После се качих на Е90 2007г. 150к.с. бензин, седалките ми бяха по-неудобни от на Е46, като вървеж бяха еднакви, същата дървена возия, но беше малко по-стабилна и с доста по-скъпи части. Ако трябва да избирам БМВ за тия пари ще е Е39.

        Коментар


        • #49
          От: E46, какво?

          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
          Имал съм 5 BMW-та. Няма по-дървена и по-пързаляща се кола на мокро и на сняг.
          Интересно как ги карат хората тия коли на север от екватора?

          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
          BMW-то беше и си остава тотален курник. .... много шик и нулев комфорт ... А за десерт една сутрин моя камарад си забравил зарядното за талифоня
          И какво търси твоя камарад с тилифоня в този курник? Голяма грешка - ако си беше седял в Паджерото и комфорта щеше да е над нулата и "талифоня" зареден.

          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
          И вече след 10-ина минути дълбоки размисли завесата падна - нали тези кошници ги правят в Щатите, а не в Германия, буксите са различни, какоооо!
          Интересно как аз си зареждам телефона в BMW правено в САЩ за американския пазар? И как тези предназначени за Европейския стандарт ги пускат с тези "различни" букси?

          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
          Изкривих се от смях
          И аз се изкривих.

          Коментар


          • #50
            От: E46, какво?

            Всичките са ,,некомфортни" и прекалено лъзгави независимо от диференциалите, а и първата работа ни е да ги удървим допълнително. Най за съм.за Е39 с М57ТD. От погледа на времето друго не бих придобил.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #51
              От: E46, какво?

              Да. Много безумни работи се изписаха. Дано Райковски успее да отсее нещата.

              E61 ...то едвам завърта първата турибина с тоя разход.
              Cheers, Яворе. Подай му малко...

              Коментар


              • #52
                От: E46, какво?

                Някой питаше по-горе за разход 11 градско и как е възножно. Карам по 30 км в посока до работа и обратно по градска магистрала с два светофара на влизане и излизане. Та затова казвам, че има значение какво е градското. Освен това температурите рядко падат под 20 градуса, но за сметка на това климатика не се спира, та предполагам се компенсира повече или по-малко.
                За София - Троян по-добре според мен е бензин. Избягват се много допълнителни проблеми за сметка на разход макс 2 л/100 повече за аналогични като мощност двигатели. Също така и разликата м/у автомат и ръчка е пренебрежима за сметка на удобството и едва ли е повече от статистическата грешка, все пак говорим за сравнително нови поколения, не 20 годишни кошници.

                Коментар


                • #53
                  От: E46, какво?

                  Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                  А колко си прав.. за жена няма да ме е яд толкова никога, колкото за Тойотата. Ама това е друга тема, болна тема. И за другото си прав- хем си казвам, че съм 20 годишно ла*но, което не е пораснало за BMW, хем пък ме сърби от вътре и знам, че всичките ми спестявания ще отиват в него, ама поне ще мирясам. А и някой имаше аватар- Life is too short to drive dull cars.
                  Купи си това, което ти харесва, а ако някой се оплкава, че му е тясно отзад, има автобуси.
                  Да питаш в този форум за BMW е като да се съветваш с вестник "Трета възраст".

                  Не съм фен на марката, но на 20 да обмисляш толкова разход и поддръжка - младите днес са много прагматични...
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 08-12-16, 06:25.

                  Коментар


                  • #54
                    От: E46, какво?

                    Като знам какво е е90 и не бих си взел е46. А, някой спомена гт, това е друга работа, в смисъл, че това е най-комфортното бмв, 5гт.
                    Ако ще се напъваш за бмв, не знам там ако цените са близки, е39 или е38, примерно 728, защо не.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #55
                      От: E46, какво?

                      Първоначално публикуван от Ясен К. Преглед на мнение
                      но на 20 да обмисляш толкова разход и поддръжка - младите днес са много прагматични...
                      Ако е така, в този случай по-добре, нищо че не е много романтично.
                      Последно редактирано от Чавдар (V93); 08-12-16, 06:26.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • #56
                        От: E46, какво?

                        Първоначално публикуван от tsb_bg Преглед на мнение
                        Интересно как ги карат хората тия коли на север от екватора?


                        И какво търси твоя камарад с тилифоня в този курник? Голяма грешка - ако си беше седял в Паджерото и комфорта щеше да е над нулата и "талифоня" зареден.


                        Интересно как аз си зареждам телефона в BMW правено в САЩ за американския пазар? И как тези предназначени за Европейския стандарт ги пускат с тези "различни" букси?


                        И аз се изкривих.
                        Паджерото е мое, а не негово. Както вече писах, аз BMW не ща да го видя, ка мо ли да си купя. Дъ мъ не е ритал кон!
                        За буксите треба да питаш BMW в Залцбург, там е купено чисто ново, аз не знам, няма да мога да ти отговоря.
                        Дали си се изкривил и това не знам, не съм видял, тебе те немаше при нас двамата.
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #57
                          От: E46, какво?

                          Колега пуснал темата при огледа на модела е46 внимателно огледай много добре задния мост, че има навика да се цепи магарето на задния мост от шасито и става много кофти за поправка.. повече по темата в гугъл "bmw e46 subframe damage".. гледай и за ръжди по-принцип.. Много кекаво БМВ е това да знаеш и сериозна черна дупка за пари... внимавай с рейката да е суха /без течове и луфтове/ че е скъпо,, електриката, пиксели на таблото, също моделите от тези години включително и значително по-здравото като купе Е39 / пета серия/ имат навика да събират предните бомбета / кофти сметки или матрял, / дори и без удари и ако има наличие на такова геометрията на предницата е ...... единствения здрав мотор в тази кола е 3 литровия дизел и малкия 1.6/1.8 М43, големите бензинови шестаци са заводски масларки нямащи нищо общо с легендарните 6 цилиндрови мотори на БМВ като здравина. Личното ми мнение е, че е един евтино направен автомобил продаван скъпо, не случайно им се сринаха цените дори повече от на предните модели на 3та серия е36 и е30. Хвърли един поглед на раздела Е46 и темите с детски болести и проблеми за да имаш бегла представа в какъв филм влизаш.
                          Real Recognize Real

                          Коментар


                          • #58
                            От: E46, какво?

                            Радо, и моето мнение по принцип е, че не ти требе такова прасе у кочината. Много е злоядо. За през студентските години може да погледнеш и към Шкода Октавия. Кеф ти бензин, кеф ти дизел, кеф ти със или без 4Х4. Здрава, непретенциозна и не толкова търсена от апашите.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • #59
                              От: E46, какво?

                              Е46 къса не задният мост,а ламарината на купето където се държат тампоните на моста!
                              Никто в человеческом обществе не относится к диким животным природы так бережно, как охотники

                              Коментар


                              • #60
                                От: E46, какво?

                                Първоначално публикуван от overworld65 Преглед на мнение
                                Е46 къса не задният мост,а ламарината на купето където се държат тампоните на моста!
                                Тампоните на магарето / задния мост/ и е много кофти за ремонт!
                                Real Recognize Real

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X