Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Arctic cat 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Arctic cat 500

    Като специялисти можете ли да си кажеге мнението за тази машина,щото има голяма вероятност да се сдобия с едно такова работно ATV

  • #2
    От: Arctic cat 500

    По -добре е от масовите китайци,но горещо не го препоръчвам.

    Коментар


    • #3
      От: Arctic cat 500

      Мерси

      Коментар


      • #4
        От: Arctic cat 500

        Аз пък без много познания, без много да се интересувам си купих BRP RALI 200. Откакто го взех па като започнах да чета, да гледам клипове особено в Руски сайтове, пък и като взех да го карам, бе за моите изисквания (на доста години съм) си става и то много добре. Е не е за състезания, то и конструкцията му не е за това но общо взето на мен ми задоволява интересите за момента. Карал съм чужди раптори 350 и 650, кавазаки kvf, и знам за какво става дума. Изненада ме това че модела е много рядък за България, няма с кого да споделя опит и информация, и се надявам някой да сподели каквото знае за модела. Иначе пък е много икономично, и за кубиците си върви и се държи добре на пътя.
        Прикачени файлове
        При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

        Коментар


        • #5
          От: Arctic cat 500

          Ако не е нещо тайна от къде и за колко го взе ?
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: Arctic cat 500

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Ако не е нещо тайна от къде и за колко го взе ?
            Станьо,на теб ще кажа ама на лични. Пък да не е да си сдобил интерес и ти, щото аз цял живот съм карал мотори но на това се крепя по добре вече. Имам и една симсонка, която лятно време без нея не мърдам на 100 метра. Е я е.
            Прикачени файлове
            При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

            Коментар


            • #7
              От: Arctic cat 500

              И аз цял живот на мотори ама вече почваме да одъртяваме та се оглеждам за нещо по стабилно . Тръгваме от копчето към балтона Купих си лебедка за АТВ http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=215153 Това чудо регистрира ли се или караш само в гората ?
              Последно редактирано от sek.1; 08-12-16, 16:52.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X