Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипка до 15 000 лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джипка до 15 000 лв.

    Здравейте. Скоро мисля да ви стана колега по Кола. Мисля да си взема някакво Сув-че. Парите с които разполагам са около 15 000 лева. Насочил съм се към по градски тип джип с дизелов двигател и 4х4. Гледах обяви в Мобилето и мислех да ходя да гледам две Кии Спортидж, но прочетох доста теми из форума и видях само отрицателни мнения за нея. Другият джип който гледах беше Ленд Роувър Фрилендър. Четох доста и за него и от мненията и темите ми се видя като хубав и що годе здрав джип.

    НАсочете ме към нещо. За сега съм се насочил към фрилендъра - кажете мнения за него или ми препоръчайте нещо друго. Мерси предварително

  • #2
    До: Джипка до 15 000 лв.

    Здравей Не че още съм от семейството, ама каде видя кофи мнения за Кия. Точно обратното даже в някои теми...
    Лично имах служебен досег с Фриилендер и ми допадна като каране,но само толкова. Изглежда е бил кофти бройка и само магарий и яки ремонти...не знам повече. А за толкова пари ако бях на твоя място щях може би да се огледам за Нисан Терано2.
    Поздрави
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

    Коментар


    • #3
      До: Джипка до 15 000 лв.

      Първоначално публикуван от Huku Преглед на мнение
      Здравейте.Гледах обяви в Мобилето и мислех да ходя да гледам две Кии Спортидж, но прочетох доста теми из форума и видях само отрицателни мнения за нея.
      Я прочети още малко.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #4
        До: Джипка до 15 000 лв.

        Не вярвай на всичко което пише в интернетВземи този джип(Сув)които ти хареса и ти е комфортно в него-понеже не си поставил някакви специфични цели в поста който си написал.За градски джип много модели ще ти вършат отлична работа.

        Коментар


        • #5
          До: Джипка до 15 000 лв.

          Дай да видим първо за какво ще го ползваш, щот това нещо Фрийлендъра не е никакъв джип.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            До: Джипка до 15 000 лв.

            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Дай да видим първо за какво ще го ползваш, щот това нещо Фрийлендъра не е никакъв джип.
            Той си е написал за какво ще го ползва-"градски джип"

            Коментар


            • #7
              До: Джипка до 15 000 лв.

              Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
              Той си е написал за какво ще го ползва-"градски джип"
              Значи не е задал въпроса в правилния форум.

              Извинявай, колега Huku, ама това "градски джип", ми звучи като "дървен камък"...
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #8
                До: Джипка до 15 000 лв.

                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                Значи не е задал въпроса в правилния форум.
                Защо да не е в правилният форумФорумът не е само за състезатели или хора който всеки ден карат в гората.Все пак човека пита за 4х4 а не за лека кола

                Коментар


                • #9
                  До: Джипка до 15 000 лв.

                  Според мен Freelandera е много удобен и комфортен, аз имам такъв от 2 месеца, но много ремонт по него, много. Не знам как ги правят но ...
                  Аз го ползвам за детевоз - семейна кола.
                  За проходимост не знам засега.
                  [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Джипка до 15 000 лв.

                    Я поясни какво е градски джип за теб, щото за мен това от аватара ми е градски джип. Иначе погледни диското, или витарка дълга база, това са си мои лични мнения.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Джипка до 15 000 лв.

                      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                      Значи не е задал въпроса в правилния форум.

                      Извинявай, колега Huku, ама това "градски джип", ми звучи като "дървен камък"...
                      Значи трябва ми джип който ще си го карам в града предимно. И един два пъти в годината като отида на палатка нещо или на вилата тогава ще е извън пътя. Иначе ми трябва да си го карам в града.

                      А За Киа-та четох из форума че имала проблем с раздатъчната кутия, скърцала, била с гаден интериор, била кола за 3 години и после искаш да се отървеш по всякъкъв начин от нея.
                      А за Фрилендъра видях повече добри отзиви отколкото лоши. Незнам предложете/споделете/ вие нещо

                      Коментар


                      • #12
                        До: Джипка до 15 000 лв.

                        Първоначално публикуван от Huku Преглед на мнение
                        Значи трябва ми джип който ще си го карам в града предимно. И един два пъти в годината като отида на палатка нещо или на вилата тогава ще е извън пътя. Иначе ми трябва да си го карам в града.

                        А За Киа-та четох из форума че имала проблем с раздатъчната кутия, скърцала, била с гаден интериор, била кола за 3 години и после искаш да се отървеш по всякъкъв начин от нея.
                        А за Фрилендъра видях повече добри отзиви отколкото лоши. Незнам предложете/споделете/ вие нещо
                        Няма такова нещо колега. Една година душманско каране с много по-големи гуми от нормалните ... нищо. Проблемите настъпиха с гуми, несравнимо по-големи от оригиналните. Ето едно идеално предложение за теб: http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...017&f1=details
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • #13
                          До: Джипка до 15 000 лв.

                          Значи аз се бях насочил към този: http://i.mobile.bg/photos/2/big/21192130901818531_2.pic
                          Даже Обаждах се на човека и мислех в четвъртък да отивам да го взимам, ама прочетох няколко мнения тук ме разубедиха
                          Последно редактирано от Huku; 19-11-07, 22:19.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Джипка до 15 000 лв.

                            Тук за всеки джип ще прочетеш от "Осанна" до "Разпни го" ! Иди и виж колата с някой, който поне малко разбира и ако ти грабне очите, вземай я!
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #15
                              До: Джипка до 15 000 лв.

                              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                              Тук за всеки джип ще прочетеш от "Осанна" до "Разпни го" ! Иди и виж колата с някой, който поне малко разбира и ако ти грабне очите, вземай я!
                              Да, точно! Освен това я покарай ТИ, щото може да не ти "пасне", както се казва.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X