Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Превоз на товар от Италия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Превоз на товар от Италия.

    Здравейте харесал съм си една бетонобъркачка в Италия,размерите и са 1600ммх1500ммх900мм и тегло към 150кг.Въпроса е има ли някой от форума познат или фирма,които да се занимават с тази дейност и колко би ми струвала тази услуга?

  • #2
    От: Превоз на товар от Италия.

    Имам нещо на ум, но кажи първо каде е в Италия.

    Коментар


    • #3
      От: Превоз на товар от Италия.

      Видях машините във сайт за втора ръка,по данни които са предоставени са около Милано.

      Коментар


      • #4
        От: Превоз на товар от Италия.

        Доста ми е далече, в момента синъ се намира в Палермо.
        След няколко дни се прибира с празен бус на ферибота, но Милано е доста на север.
        Съжалявам няма да мога да помогна.

        Коментар


        • #5
          От: Превоз на товар от Италия.

          За превоз на един европалет Милано-София или Пловдив българските превозвачи обикновено вземат около 200-250е без ддс. Ти си направи сметка дали ще го возят легнало или изправено, защото при ценообразуването е важно колко място заема от пода на камиона.Тази услуга може да ти я извърши фирма Танспед Еоод, те пътуват в северна Италия и возят групажни пратки.Също и някоя фирма за спедиция може да ти помогне.Такива са Шенкер ЕООД или Ойрошпед (от последните нямам впечатления).Понякога спедиторската фирма излиза около 10% над посочената от мен цена.

          Коментар


          • #6
            От: Превоз на товар от Италия.

            Мерси ще ги проуча тези фирми,да видя какво ще ми кажат като цена.Според мен трябва да търся някой,който прекарва със камион със падащ борд,не знам дали е удачно да се поставя на палет?Все пак е бетонобъркачка и на две колела и една пета като упора.

            Коментар


            • #7
              От: Превоз на товар от Италия.

              Обичайната практика е стоките да се возят на палет, за да може мотокарите да ги товарят и разтоварват.Иначе е въпрос на договорка. Колко ти е спешно да си докараш бетонобъркачката?

              Коментар


              • #8
                От: Превоз на товар от Италия.

                0876 599 460 - Питай ,човека е сериозен.Това му е бизнеса.

                Коментар


                • #9
                  От: Превоз на товар от Италия.

                  Не е спешно,но искам да се направя някаква обща сметка.Знам,че тук има китайски продукти по магазините за по 500лв,но не ми харесва изпълнението им.Колега таласъмчо,как се казва човека на който си дал номера,кой да търся?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Превоз на товар от Италия.

                    Здравейте да обновя темата,обаждах се по телефона който колегата по-горе написа,казаха ми 700лв за доставката.Не е ли много за услугата, която искам да ми се извърши?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Превоз на товар от Италия.

                      Точно в този момент всички внасят от вън пред новогодишно и е натоварено. Нормално е цената да е по висока. Януари и февруари ще е друга бира.
                      „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X