Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Попова лъжичка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Попова лъжичка

    В Русия буханката и головастика се смятат за цивилни машини.

    Коментар


    • #17
      От: Попова лъжичка

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Че не е-не е. Все същия руски скрап.

      Беше ми интересно дали руснаците са предвиждали и тези товарни магарета да карат с танковете.
      Явно не са, само "джипките" са достойни да съпровождат танковете.
      бе тя базата е почти еднаква .
      Дали с манджа или с кетъринг - папото е осигурено.

      Аз изкарах цяло занятие с "буханка" та , само на преден мост ...
      Още на излизане от поделението задния се строши ... махнахме полуоските и газ само на предно .
      Един баир не можах да го кача директно .
      Направих слаид (много модерно ) движения наляво надясно и пак се добрах до въпросната точка .Със сичката простотия натоварена във "нещото".

      Коментар


      • #18
        От: Попова лъжичка

        Рачо, аз го играх същото упражнение преди две седмици на състезанието в Русе. Само на предно, по равното върви, ама като дойде баир, и нямам засилка-дотам. Опънахме 50 лебедки, там дето другите минаваха на майтап.
        Обаче когато обърнах да карам назад, и задвижващите гуми(кой знае защо руснаците им викат "водещи") да станат задни-излизах на доста места. Ама и деня свърши, та трябваше да се прибирам.
        Та е важно да се знаят физичните закони. А именно, че сцеплението в голяма степен зависи от натоварването на моста.
        В твоя случай е било заради многото товар, съответно натиска върху земята е повече, а в моя-защото при изкачване на стръмнина голямото натоварване се пада на моста който е отзад. Което при мен беше предния мост, ама защото се движех назад, изкачвайки баира.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X