Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Киа и Хюндаи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Киа и Хюндаи

    Става дума за Киа и Хюндаи ,които се продават внесени от Корея,които са само на газ.Надежни ли са тези уредби?Какво мога да очаквам от тях?

  • #2
    От: Киа и Хюндаи

    Къде ги продават ?

    Коментар


    • #3
      От: Киа и Хюндаи

      Имаше едни сонати на газ, течна фаза, фабрични. Би трябвало да нямат проблеми, имам предвид самите двигатели. Ясно е че помпата примерно не е вечна. Също нали има много таксита от двете марки, със знайни и незнайни газови уредби,не съм чувал да имат проблеми. Дори не съм чувал например като общо приетото мнение за прегарящите и вкопаващи се клапани на двигателите на японските марки...
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • #4
        От: Киа и Хюндаи

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        Имаше едни сонати на газ, течна фаза, фабрични.
        Не бяха фабрични, тук ги слагаха със запазване на гаранцията. На мен ми предлагаха преди 15 години да ми сложат веднага след закупуването в сервиза на Хюндай. Около 6000 лв. струваше за 6 цилиндров двигател.
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #5
          От: Киа и Хюндаи

          Продаваха се някакви, за които се твърдеше, че са внос от корея.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #6
            От: Киа и Хюндаи

            Продават се и днес.В София едното представителство е под зала Арена Армеец.Колите са изяцло на газ,с 5-то поколение(уж) уредби.По описание на търговеца,фабрично.Нямат друго гориво,освен на газ.Как ли се пали това при -20 градуса?То понякога на бензин е трудно...

            Коментар


            • #7
              От: Киа и Хюндаи

              Мисля че имат бензинов резервоар от порядъка на 5 литра.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • #8
                От: Киа и Хюндаи

                Газта и е в багажника,и прилича на куфар.Звучи логично да има и бензинов резервоар,щом бутилката е в багажника.Мисля че на китайските джипове от Ловеч пак слагаха газ от последно поколение,и там се оплакваха от често запушване на филтрите.

                Коментар


                • #9
                  От: Киа и Хюндаи

                  Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                  Продават се и днес.В София едното представителство е под зала Арена Армеец.Колите са изяцло на газ,с 5-то поколение(уж) уредби.По описание на търговеца,фабрично.Нямат друго гориво,освен на газ.Как ли се пали това при -20 градуса?То понякога на бензин е трудно...


                  На течна фаза се пали като на бензин.

                  Относно коли само на газ - витарата е само на газ последните 70 000км с нормален газов инжекцион. И при -20 пали, ама малко тегаво - налягането в бутилката е сравнително ниско при тая температура...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Киа и Хюндаи

                    Т.е да се внимава откъде се зарежда.Изглеждат атрактивни оферти,но тази трансфомация е малко ме притеснява,и разбира се фирмата.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Киа и Хюндаи

                      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                      Продават се и днес.В София едното представителство е под зала Арена Армеец.Колите са изяцло на газ,с 5-то поколение(уж) уредби.По описание на търговеца,фабрично.
                      Това вносител различен от ИНД Комерс е ? Нови или секънд хенд автомобили продават ?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Киа и Хюндаи

                        Различен от ИНД. Тези са на малко км,втора употреба,но би трябвало да са в гаранция,защото са по на 1-2г.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Киа и Хюндаи

                          Ако са внесени от Корея, значи и гаранцията им важи в Корея
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X