Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Перфектния МАН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Перфектния МАН

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    И? Къде съм писал такова нещо? Писал съм, че ти трябва кола, вдигаща 200, за да изпревариш румънски и прочие безразсъден тираджия, което се потвърждава от мненията тука.
    Нямаш грижи да те запозная с един такъв . Ако не те е шубе да те повози на сканията
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #32
      От: Перфектния МАН

      Има доста Щаери дето всичко отдолу е МАН.
      Аз имам двигател 150 кс ТДИ дето предполагам е супер здраво желязо !

      Коментар


      • #33
        От: Перфектния МАН

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        ... Писал съм, че ти трябва кола, вдигаща 200, за да изпревариш румънски и прочие безразсъден тираджия, което се потвърждава от мненията тука...
        "Мненията тука" не са за камЙони , мъкнещи 30 тона товар на гърба си , а за хаФтобуси . Аз също съм засичал "Маратон" със 160 км./ч. Преди повече от 10 години .

        ... та нека да утОчним нещо ( което се опитах да направя и в "другите" теми) :

        Значи тЕя работи със 120 в час с ТИР-овете беха . Откак въведоха електронните карти - требе да те е таковАл лудия , за да изключиш ограничителя . А защо - чети в чичо Гугъл , за да не обяснявам като на блондинки .

        ..освен туй : като четеш Станьо дет ги пише тЕя неща (че оня лудия карал със 180 км./ч като влезнал в тунела на Траянови врата ) - требе да имаш предвид , че той все пак е авджия
        Демек : притуря по малко пипер на манджата . Ма то му е простено пред барбекюто с диви пържоли от "онова прасе дет беше къмто двеста и ... абе май към триста кила ( подобно на рибарите пред тигана с пържена риба) и червено вино .
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #34
          От: Перфектния МАН

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          "Мненията тука" не са за камЙони , мъкнещи 30 тона товар на гърба си , а за хаФтобуси .
          А "мненията там" бе`а за празни или натоварени с 10 т. дамски перверзки, пърдон, превръзки, не 30 тона (прочее първом бе`а 20, ама скоро ще станат 60 тона както си го подкарал). И да ти имам вкуса:
          пържена риба и червено вино
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #35
            От: Перфектния МАН

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            "Мненията тука" не са за камЙони , мъкнещи 30 тона товар на гърба си , а за хаФтобуси . Аз също съм засичал "Маратон" със 160 км./ч. Преди повече от 10 години .

            ... та нека да утОчним нещо ( което се опитах да направя и в "другите" теми) :

            Значи тЕя работи със 120 в час с ТИР-овете беха . Откак въведоха електронните карти - требе да те е таковАл лудия , за да изключиш ограничителя . А защо - чети в чичо Гугъл , за да не обяснявам като на блондинки .

            ..освен туй : като четеш Станьо дет ги пише тЕя неща (че оня лудия карал със 180 км./ч като влезнал в тунела на Траянови врата ) - требе да имаш предвид , че той все пак е авджия
            Демек : притуря по малко пипер на манджата . Ма то му е простено пред барбекюто с диви пържоли от "онова прасе дет беше къмто двеста и ... абе май към триста кила ( подобно на рибарите пред тигана с пържена риба) и червено вино .
            Човека е легенда по тая линия . Който и да питаш от старите шофьори от Велинград и Пазарджик ще го потвърди . Кротна се след като му дадоха Сетра дет не върви а и одъртя . И новите ги манипулират но е по сложно . Чувал съм че имало специални програми които нареждат всичко в компютъра на камиона и дигиталната тахошайба . С шофьорите още никой не се е преборил Откачалки има колкото искаш https://www.youtube.com/watch?v=5594RBX9G88
            Последно редактирано от sek.1; 02-12-16, 19:29.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #36
              От: Перфектния МАН

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              ...А "мненията там" бе`а за празни или натоварени с 10 т. дамски перверзки, пърдон, превръзки, не 30 тона (прочее първом бе`а 20, ама скоро ще станат 60 тона както си го подкарал)....
              А аз и там ти казАх , че камЙонджиЙството не ти е сила . 10 тона превръзки + 7-8 тона полуремарке са 18 тона на гърба . .. а па ти как си видЕл доде те изпреварва мамалигара , че вози баш дамски превръзки е друг въпрос. И нема значение дали са 10 тона превръзки , 10 тона вЪлна , или 10 тона олово . Се са си 10 тона .

              ПС. .. що се отнася за вкуса ми : търсИ у тубата песньовките на Кольо пияндето .
              Аз у момента съм на пържени свински мръвки ( без хлеб) с чистокръвно мерло , лично произведено от мене .
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #37
                От: Перфектния МАН

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                А аз и там ти казАх , че камЙонджиЙството не ти е сила . 10 тона превръзки + 7-8 тона полуремарке са 18 тона на гърба . .. а па ти как си видЕл доде те изпреварва мамалигара , че вози баш дамски превръзки е друг въпрос. И нема значение дали са 10 тона превръзки , 10 тона вЪлна , или 10 тона олово . Се са си 10 тона .
                Ми щото мамалигарът караше с над 160 км/ч па ти викаш, че по силата на сферичния кон във вакуум това е невъзможно? Ще да е бил празен или пълен с дамски превръзки (щото ти разясних подробно, ама ти си чукчователствуваш и не четеш, че повече от 10 тона превръзки не влизат в стандартен ТИР).
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #38
                  От: Перфектния МАН

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Ми щото мамалигарът караше с над 160 км/ч па ти викаш, че по силата на сферичния кон във вакуум това е невъзможно? Ще да е бил празен или пълен с дамски превръзки (щото ти разясних подробно, ама ти си чукчователствуваш и не четеш, че повече от 10 тона превръзки не влизат в стандартен ТИР).
                  Ше пренасяме оня тема тука ли ?
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Перфектния МАН

                    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    И нема значение дали са 10 тона превръзки , 10 тона вЪлна , или 10 тона олово . Се са си 10 тона .
                    .
                    А , не съм съгласен.
                    Не е все едно дали ще ти падне на крака десет кила памук или десет кила олово.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Перфектния МАН

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Човека е легенда по тая линия . Който и да питаш от старите шофьори от Велинград и Пазарджик ще го потвърди . Кротна се след като му дадоха Сетра дет не върви а и одъртя . И новите ги манипулират но е по сложно . Чувал съм че имало специални програми които нареждат всичко в компютъра на камиона и дигиталната тахошайба . С шофьорите още никой не се е преборил Откачалки има колкото искаш https://www.youtube.com/watch?v=5594RBX9G88
                      Да не става въпрос за Куршума ?
                      По добре късно от колкото никога .
                      Нула89781нула019

                      Коментар


                      • #41
                        От: Перфектния МАН

                        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                        А , не съм съгласен.
                        Не е все едно дали ще ти падне на крака десет кила памук или десет кила олово.
                        Истинска случка от преди двайсетина години в цигарена фабрика Благоевград. Ще изпробват нова марка американски тютюн . Донесли при машината един пакет тютюн , колкото тухла четворка за да заредят машината , но майстора казва - че това е много малко , трябва 30 килограма за да се зареди машината , и подритнал пакета. Вика , щях да си счупя крака , пакета се оказал точно 30 кила. Като го разрязали , тютюна почнал буквално да извира и станал колкото варел .
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • #42
                          От: Перфектния МАН

                          Добре де, да се върнем на тия скорости.как така се вдигат с тежка машина?нали регенарата няма да издържи?звучи несериозно.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Перфектния МАН

                            Първоначално публикуван от aptt Преглед на мнение
                            Да не става въпрос за Куршума ?
                            Къркъма си му викат сигурно от дете . Караше при бея единя от белите манове . После взе една много шарена Сетра 215 HD. Не съм го виждал от доста време може и да се е пенсионирал вече . Преди десетина години единя му син загина в катастрофа . Във Велинград имаше още една легенда шофьор само че при Тонев (джуджето) Мишо инерцията Пускаше дефилето на 4 пръста лед със сивия Мерцедес по инерция та да икономиса някой литър нафта и влизаше в завоите с вратите напред като жигула на пистово рали Пътниците слизаха на автогарата като от тренировка за космонафти Той се записа със златни букви в историята на Велинград . Пиян на мотика по сред нощ със служебния Трабант нацепи паркирана пред районното патрулка и им обяснил че неправилно са паркирали Взели му книжката а той след един час нахлул в районното с бодър вик педераси връщайте ми книжката че в 6.20 трябва да тръгвам с рейса за София Сега кара ТИР в една варненска фирма . Крайно време е да си направим една тема шофьорски лакърдии
                            Последно редактирано от sek.1; 03-12-16, 06:09.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #44
                              От: Перфектния МАН

                              Шофьорите са неудържими ...като има инерция Имах колега , вече пенсионер , който пускаше по инерция по 11 километров планински път от 1650 м височина до долината на Струма долу. С изгасен двигател. При него нямаше средна скорост , а постоянна .. от 50 км/ч. И на асфалта и на черния път. Всяка година сменяше на джипа спирачните барабани .
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • #45
                                От: Перфектния МАН

                                За Мишо се бъзикахме че намерил начин и по нанагорно да пуска по инерция
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X