Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снежец 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Снежец 2017

    Започна се.Ще има ли резултат по пистите.
    only 4 x 4,sim AWD

  • #2
    От: Снежец 2017

    А дано, а Боровец да не повярва чак човек, ще откриват с 5лв дневна карта, но не разбрах дали е само събота или и събота, и неделя?
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #3
      От: Снежец 2017

      Гледам, че почти във всички ски курорти нивото на снежната покривка е между 12 и 18 сантиметра. Дано да не спира.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Снежец 2017

        Четох на сайта на Боровец, но и аз не разбрах за кои дати е тяхната оферта.Според мен ще е събота и неделя.
        only 4 x 4,sim AWD

        Коментар


        • #5
          От: Снежец 2017

          Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
          Четох на сайта на Боровец, но и аз не разбрах за кои дати е тяхната оферта.Според мен ще е събота и неделя.
          В Боровец официално откриват сезона на 17 декември. Ако го открият по-рано ще е супер, защото на 8-ми съм там.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #6
            От: Снежец 2017

            Ситуацията с първия сняг доби и някакви параметри.
            Банско съобщава на Тодорка - 75 см.
            only 4 x 4,sim AWD

            Коментар


            • #7
              От: Снежец 2017

              Гледайки по уеб-камери, изобщо не е лошо. Първи открива Пампорово на 10ти с безплатни лифт карти.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #8
                От: Снежец 2017

                Пампорово актуално до 26ти.

                Въпреки, че големият сняг леко подмина Пампорово в курорта се кара съвсем прилично. Зелената за разгряване е без лед абсолютно никъде, въпреки, че спукането прилича на гигантски слалом - пълна е с деца, инструктори, начинаещи и не толкова начинаещи скиори. Единственият лед е на пускането от студенец към малина - там просто вятъра отвява целият сняг, за сметка на това се кара идеално и снежно по краищата на пистата.

                Синята към стойките отново е без лед никъде, доста хора и там, но поради широчината не се усещат.

                Червената към 5цата е най-идеалната за каране - практически никави хора, хубав утъпкан сняг по средата комбинирана с меко по краищата и отново практически никакъв лед, единствен участък е след стръмното, ама след първото пускане се научава да се избягва.

                Отделно новите 5-10см сняг през нощта на 26ти допринесоха за хубавото каране.

                Другото поради липсата на сняг е затворено.
                Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                Коментар


                • #9
                  От: Снежец 2017

                  Потвърждавам горното мнение за датите 25 и 26. Аз лично карах само старата червена (5-цата) тъй като липсва народ и можеш да си правиш кефа. По зелената само за разпускане, участъка от тунела до студенец е отвратително тясен и пренатоварен. И двата дена беше много стегнато и без да чакаш на опашки. До 12:30 около 10-12 пускания.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Снежец 2017

                    но Боро е лудница дано се пооправи след нова година

                    Коментар


                    • #11
                      От: Снежец 2017

                      Пършевица, Враца.

                      Сняг достатъчно за каране, няма камъни и дървета стърчащи по пистата. Влека работи събото-неделя, на цена 15лв, който е карал сега по празниците казва, че се караше добре, леко твърдо но без лед. Има съвсем приемливо влекче помагалско за деца. Общо взето заслужава си, ако нямаш възможност да идеш някъде по-далече. През седицата не работи, евентуално петък, но трябва да се следи в бука - от миналата година пишат редовно за състоянието и влека.

                      За първи път се качих на панти, не съм засичал на колко метра, но умрях доста бързо, пуснах пистата и се прибрах доволен.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:нвз.jpg
Прегледи:1
Размер:144.4 КБ
ID:5739496

                      п.п. снимката не е моя, но е от 2 януари.
                      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                      Коментар


                      • #12
                        От: Снежец 2017

                        14ти януари- ден на снега. Отново най-адекватни са от БОРО с анонсирането на празника.

                        Безплатен Боро парк с екипировка за малчуганите, от ПСС ще им показват интересни неща, пише, че ще има и безплатни групи за начинаещи /дано/. Карти до 13г включително са 1левче. Тъй, че ако имате малки хлапета, хич не го мислете, а се разходете до Боро.
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • #13
                          От: Снежец 2017

                          Малко извън темата, ама ми стана интересно, какъв модел са ти пантите? И на какви ски са?
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          0878 23 58 34- Радо

                          Коментар


                          • #14
                            От: Снежец 2017

                            Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                            Малко извън темата, ама ми стана интересно, какъв модел са ти пантите? И на какви ски са?
                            На борд са
                            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                            Коментар


                            • #15
                              От: Снежец 2017

                              Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                              14ти януари- ден на снега. Отново най-адекватни са от БОРО с анонсирането на празника.

                              Безплатен Боро парк с екипировка за малчуганите, от ПСС ще им показват интересни неща, пише, че ще има и безплатни групи за начинаещи /дано/. Карти до 13г включително са 1левче. Тъй, че ако имате малки хлапета, хич не го мислете, а се разходете до Боро.
                              Само за 14ти ли важи?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X