Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шантав въпрос за гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Шантав въпрос за гуми

    А как мислите, дали първият заподозрян за срязаните гуми няма да е самият Едо? Може и шефът му да разсъждава като вас.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #17
      От: Шантав въпрос за гуми

      2 от старите - видял едната от лявата страна и срязал и тая от дясно Шефе,как пьк не мина покрай новата та да подмине ма е на,карьк тая зима............
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Шантав въпрос за гуми

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        А как мислите, дали първият заподозрян за срязаните гуми няма да е самият Едо? Може и шефът му да разсъждава като вас.

        А има ли значение?
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Шантав въпрос за гуми

          Брей, колко сложна тема.
          Отпред се слагат две еднакви, отзад каквото остане и се кара според гумите. Да са ги въртяли с резервната през 5000км както пишеше в инструкцията на Москвич.

          Ей, колко ми е кеф че изринахме всички служебни коли.

          Коментар


          • #20
            От: Шантав въпрос за гуми

            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            Ако ми е мил живота, бих си потърсил по гумаджийниците две запазени гуминетки за моя сметка. Смятам, че евентуалното лечение ще струва повече от 60-70 лева.
            След месец(макс. два) от разхода на нафта, антифриз, течност за чистачки+,, ремонт" при гумаджия, крушки и др. ще се компенсира личното вложение?
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #21
              От: Шантав въпрос за гуми

              Добри съвети, ма шефовете не четат ли форумите или отделят време само на секретарките?
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • #22
                От: Шантав въпрос за гуми

                Благодаря за всички мнения колеги, ако усетя проблеми ще искам нови гуми! Взех да замеря грайферите и нещата се изясниха - всичко е Debica: имам две от 2008 с 5мм грайфер, една с ДОТ от вътрешната страна и 7.5мм грайфер и накрая резервната от 2015 и 8.5мм грайфер. Докато ги разглеждах с изненада видях, че резервната е монтирана от грешната страна, с обратна посока на въртене - явно гумаджиите не са внимавали особено, но пък ставаше точно за чифт на тази с по-големия грайфер отпред, а тези с 5мм си дойдоха отзад. Тъпото е, че докато ги размествах се прецака едната шпилка и гайката /явно завити накриво с тия гайковерти/ и сега трябва да търся главина втора употреба!
                Honda XL600LM, 1987
                Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                Коментар


                • #23
                  От: Шантав въпрос за гуми

                  Не се занимавай с дивотии.Купуваш си шпилка и гайка и сменяваш.Работа за петнайсет минути.
                  Сваляш колелото , набиваш някой и друг чук на шпилката и тя ще излезе назад.Слагаш новата , някаква голяма гайка за втулка , затягаш с новата гайка да влезе шпилката и после си монтираш колелото.
                  Успех!
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Шантав въпрос за гуми

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    Не се занимавай с дивотии.Купуваш си шпилка и гайка и сменяваш.Работа за петнайсет минути.
                    Сваляш колелото , набиваш някой и друг чук на шпилката и тя ще излезе назад.Слагаш новата , някаква голяма гайка за втулка , затягаш с новата гайка да влезе шпилката и после си монтираш колелото.
                    Успех!
                    Става въпрос за заден барабан, там без разглобяване на всичко няма да мина, но първо ще проверя дали продават шпилки и гайки за този странен автомобил - мерси за съвета!
                    Honda XL600LM, 1987
                    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                    Коментар


                    • #25
                      От: Шантав въпрос за гуми

                      Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                      Добри съвети, ма шефовете не четат ли форумите или отделят време само на секретарките?
                      Айде сега подробности,да влезат и да четат раздела за зимните гуми тогава,а не да крьщават секлецарката Моника
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: Шантав въпрос за гуми

                        Ако аз карах тази кола, и искам да съм сигурен-след като шефа не иска да купи още една нова гума-бих си я купил аз. Все пак-аз съм в колата.
                        И колкото не ми се иска да го напиша, но щом шефа е толкова гаден, та се стиска за 60-70 лева-ще намеря начин да си ги върна тези пари които съм дал за гумата.
                        Винаги има някакъв начин.
                        Да, нарича се кражба, но пък щом шефа нехае за моето здраве, защо аз да се трепя за неговата стиснатост???
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Шантав въпрос за гуми

                          Тежички думи, шефът нехаел. 4 зимни гуми има за колата.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Шантав въпрос за гуми

                            Гуми еле па зимни с ДОТ от преди десетина години са толкова гуми .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #29
                              От: Шантав въпрос за гуми

                              Бе поне грайферче имат,че можеше да са десетина години всесезонни галоши пистарки.

                              Да не си посегнал на жена му та шефа ти така те мрази?Ако не си...........време е
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: Шантав въпрос за гуми

                                Те фиестите са повечето на 13 цола . Новите гуми са им по 45 - 50 лева бройката .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X