Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда ЦР-В воден радиатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хонда ЦР-В воден радиатор

    Здравейте. Имам теч от водния радиатор. Хонда ЦР-В 1998 г. автоматик. Търсих части в интернет, но ми се струват само китайски. Някой сменявал ли е радиатор и с какъв? Откъде мога да си купя оригинален?
    Благодаря.

  • #2
    От: Хонда ЦР-В воден радиатор

    Първоначално публикуван от pnm___ Преглед на мнение
    Здравейте. Имам теч от водния радиатор. Хонда ЦР-В 1998 г. автоматик. Търсих части в интернет, но ми се струват само китайски. Някой сменявал ли е радиатор и с какъв? Откъде мога да си купя оригинален?
    Благодаря.
    Здравей!Хубаво е ,че си си направил труда да се регистрираш,но не е хубаво,че преди това не си попрочел и искаш отговор сега и веднага!В темата хронични заболявания-залепена е описан проблема с радиатора на Хонда,в темата какво направих по Хондата днес радиатори цени,в темата за ремонта на... платих,пак има и в още доста теми!Ии-и-и-и защо ти е оригинален????Само от представителството от 600 до 800 лв.,сам сметни на 18 годишна бангия заслужава ли си.Опит!! за седем години от както я карам смених на през 4 години два-КИТАЙСКИ,но от различни марки за 220 лв. общо двата.Хайде поръчвай от Бултрако оригинален и чакай 20 дни за доставка!
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • #3
      От: Хонда ЦР-В воден радиатор

      10 дни е доставката!
      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X