Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рисуване по фасада

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рисуване по фасада

    Има ли някой(художник),който може(би се наел) да порисува малко,по фасада на бъдещо заведение (в София)
    Не съм запознат как би трябвало това да се реализира технически(мисля си за аерограф) понеже сега и времето не е подходящо,а нещата трябва да се случат възможно най-бързо.
    Аз имам някаква идея,но ми се иска да обсъдя нещата с човек,който е правил подобни неща и да ми каже как би могло да се случи това.
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

  • #2
    От: Рисуване по фасада

    Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
    Има ли някой(художник),който може(би се наел) да порисува малко,по фасада на бъдещо заведение (в София)
    Не съм запознат как би трябвало това да се реализира технически(мисля си за аерограф) понеже сега и времето не е подходящо,а нещата трябва да се случат възможно най-бързо.
    Аз имам някаква идея,но ми се иска да обсъдя нещата с човек,който е правил подобни неща и да ми каже как би могло да се случи това.
    Въпросната Мария Стоева хем е от форума, хем е художник, хем е работила алпинист по фадади
    Горещо препоръчвам
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      От: Рисуване по фасада

      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
      Въпросната Мария Стоева хем е от форума, хем е художник, хем е работила алпинист по фадади
      Горещо препоръчвам
      мерси, ще я потърся
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X