Обява

Свий
Няма добавени обяви.

jeep CHEROKEE 2,4 147кс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
    Лошото в случая , Ники , е че читавият ремонт с оригинални части ще надхвърли 3 К евриА.Затова се изказах така в предния си пост.
    Ти почнА като Търтея !

    Не мисля че ще е чак толкова, но неоправдано много спрямо цената на джипа, което би било оправдано само ако става въпрос за некви сантименти, но тук няма такива.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #77
      От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

      Така като сме почнали 1000лв да го вземам както е! На мен не сами много 3000лв ремонт да си го карам

      Коментар


      • #78
        От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

        Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
        Така като сме почнали 1000лв да го вземам както е! На мен не сами много 3000лв ремонт да си го карам



        За 3к евриА говореше Джоу,не лв.
        Grand Cherokee WJ
        Dodge Caliber
        E 430 4-matic-T(S210)
        GLK

        Коментар


        • #79
          От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

          Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
          За 3к евриА говореше Джоу,не лв.
          Не, това е по сметките на Милен с калкулатора на Търтея,
          но винаги може и по-скъпо, обратното е трудно.

          Така или иначе, само читав майстор си е пари, а той едва ли ще иска да прави това от първоначалната идея за ремонт.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #80
            От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

            Ми не е на никого калкулаторът.И аз имах снощи няколко разменени ЛС с Попето.Знаеш къде работя.И като накарах магазинера да ми провери за частите и срока на доставка...
            Искаш ли да ти ги напиша цените на оригиналните части , а ти , ако ще и с абака ги сметни с точност.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #81
              От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
              Ми не е на никого калкулаторът.И аз имах снощи няколко разменени ЛС с Попето.Знаеш къде работя.И като накарах магазинера да ми провери за частите и срока на доставка...
              Искаш ли да ти ги напиша цените на оригиналните части , а ти , ако ще и с абака ги сметни с точност.
              Ехе, с това да беше почнал,

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              ...
              но винаги може и по-скъпо, обратното е трудно.
              ...
              ...

              Милене, не прочете ли темата, човека иска да смени едно бутало, а ти му даваш оферта от 3€ за части.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #82
                От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

                Бутала и всички гарнитури + ангр.верига при мен бяха само под 1300лв. Какви са тия 3000 евро?

                Коментар


                • #83
                  От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

                  Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                  Бутала и всички гарнитури + ангр.верига при мен бяха само под 1300лв. Какви са тия 3000 евро?
                  Балканстарски.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #84
                    От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

                    http://www.autotrader.co.uk/classifi...to=1500&page=1
                    Направо незнам какво се чудиш, за 1000 лири го взимаш тва, има и по евтини, при 2.30 за лира. Като разпродадеш останалото на части дори ще си на печалба.

                    Коментар


                    • #85
                      От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

                      https://www.gumtree.com/p/jeep/4x4-a...lue/1208480062
                      А това го взимаш без проблем за 700 лири.

                      Коментар


                      • #86
                        От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

                        Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                        Бутала и всички гарнитури + ангр.верига при мен бяха само под 1300лв. Какви са тия 3000 евро?
                        Дето не са 3000евра ами са мн повече!
                        Отговор на мое запитване от Балкан Стар....едно бутало 1240лв сегменти 350лв. Могат да внесат всичко!!!
                        На какъвто и калкулатор да го смяташ,добре ревизиран мотор=два пъти нагоре от това което съм дал за колата
                        И с Милен си писахме,като ми каза какви са цените там и ми се "стричи дъвката"
                        jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                        Коментар


                        • #87
                          От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

                          Рагледай хубаво:


                          Chrysler PT Cruiser Pistons, Rings, Rods & Parts | eBay

                          Коментар


                          • #88
                            От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

                            А, Ванка, аз точно за това ти казвах по телефона - ремонтен комплект за двигателя е 500 долара с доставка. Има и оферта за четири бутала със сегменти и бутални болтове за 150 долара.
                            Пратих ти и сервизното ръководство с каталог за оригинални части за Jeep-а - виж си e-mail-а...
                            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                            Коментар


                            • #89
                              От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

                              Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                              А, Ванка, аз точно за това ти казвах по телефона - ремонтен комплект за двигателя е 500 долара с доставка. Има и оферта за четири бутала със сегменти и бутални болтове за 150 долара.
                              Поръчах ги най после,510лв.Подведоха ме тия БалканСтарци....баси скъпотията! Те буталата не вървяха ли с буталните болтове?
                              jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                              Коментар


                              • #90
                                От: jeep CHEROKEE 2,4 147кс

                                Първоначално публикуван от ПОПЕТО Преглед на мнение
                                Поръчах ги най после,510лв.Подведоха ме тия БалканСтарци....баси скъпотията! Те буталата не вървяха ли с буталните болтове?

                                А дано...
                                Grand Cherokee WJ
                                Dodge Caliber
                                E 430 4-matic-T(S210)
                                GLK

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X