Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pajero 2, 99' 3500 V6 автомат проблем с вървежа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Pajero 2, 99' 3500 V6 автомат проблем с вървежа

    Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
    Това има ел.клапанче за късси и дълги пътища което много често гори.Намира се отдясно на термостата с две маркучета.Извадете буксата и забодете една пробна лампа.При рязко даваме на газ светва за момент.Ако светва клапанчето е прекъснато.Другият дежурен номер е оста на клапите за дълги и къси пътища смуче въздух от О-пръстена.Малко неясно обяснявам ама ако някои е ровил такова ще ме разбере.
    Това клапанче може ли една снимка или схемка да го видя?
    Джипа го взех и не вървеше. Смяна на масло и филтри -нищо. След 2 седмици сложих газ и никаква промяна във вървежа. После сменихме ремъците, и няма промяна. Явно не е от горивната система или от запалването. И на газ и на бензин е еднакво. Нещото прави мизерии на основно ниво. Абс не работи и няма грешки за датчиците. Грешките са тези по -горе.
    Иначе за мерака не свършва 😃. Даже идва в повече. Сега съм си поръчал 4бр. Колони 16.5 см по 60W. Плеара е хубав Алпин и ще стане добре. Поръчал съм си и СВ FM радиостанция Midland. Тая седмица ще монтираме. Дайте човек за радиостанцията - монтаж и настройка. В София съм.
    Вече спуках предното стъкло на лов и ще мисля за ванти. Багажник отгоре и вантите са ми следващите стъпки.
    Джипката си е доста вдигната и тука не съм пипал. Гумите са си добри и ще карат тая зима.
    За вървенето съм отворен за предложения и ако някой е в София ще му я докарам. Ще си платя разбира се. 0886301161

    Коментар


    • #17
      От: Pajero 2, 99' 3500 V6 автомат проблем с вървежа

      Ето малко снимки:
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        От: Pajero 2, 99' 3500 V6 автомат проблем с вървежа

        Колега какво прави с цинковия спрей на вюрт ? Шасито търкал ли си го с нещо преди да го напръскаш? И с какво го напръска че и на мен ми предстои?

        Коментар


        • #19
          От: Pajero 2, 99' 3500 V6 автомат проблем с вървежа

          Здравейте група!
          Нов съм в чата, но вече съм запален :-)
          Имам същия автомобил, но къса база. Купих го през март тази година, също от Австрия и не мога да му се нарадвам.
          Един собственик, всичко му работи, върви да си .... както казваме при нас :-)
          Никога не е каран офроуд ... и допълнително е консервиран в сервиз на Мицубиши :-) Без ръжда, пълна сервизна история, 160 000 км ... сбъдната мечта :-)
          Не искам да ви ядосвам, ама освен това е с всички екстри, автоматик, супер селект, блокажи, климатик, темпомат, седалки, ролбари отпред, отзад и под двигателя и т.н., без кожен салон.
          Сложих му газов инжекцион, най–доброто, което можеш да купиш с пари, и на газ върви като на бензин. Колкото газ му даваш, толкова върви.
          Тествах го и си признавам, че ме беше страх да внигна повече от 180 (дано не четат катаджий :-)
          Сложих му и CD с Bluetooth за телефона, тонколоните са си ОК.
          Окомплектовах го със зимни и с летни гуми.
          И сега на въпроса: Къде може да намери човек добри гуми за офроуд?
          Решил съм да взема гуми за кал. Не ми трябват All Terrain. Обикалям планини, гори и язовири :-)
          Едва ли ще карам истински офроуд, но и горските пътища в България не са леки.
          Благодаря за всяка информация!

          Коментар


          • #20
            От: Pajero 2, 99' 3500 V6 автомат проблем с вървежа

            незнам дали си се оправил, аз имах подобен проблем. ссветеше АВS ... и проблема беше точно от вакумите за които говори колегата, само назнам защо ги нарича, за дълък и къс път, реално те управляват автоматичния хъб на предния мост. Ако вакума е изгорял хъба не отцева от там и цялата драма, описна е доста добре по руските сайтове.
            Успех

            Коментар


            • #21
              От: Pajero 2, 99' 3500 V6 автомат проблем с вървежа

              Здравейте,
              проблема е разрешен. Катализатора.... Сега върви екстра.
              Поздрави!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X