Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с аларма Niva 1.7i

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с аларма Niva 1.7i

    Здравейте колеги. Преди около 6 месеца купих нива дълга база 1.7и на търг от полицията и освен ръждата и многото изгнили неща тя се оказа напълно разграбена. Оттук оттам я посъбрах днес се опитах да паля но уви. Давам на контакт но на таблото нищо не свети бензиновата помпа не бучи а като завъртя стартера само чуква и светва (!) За ръчната спирачка. Установих че има заводска аларма и индикацията и работи, но като много други неща дистанционно на алармата няма. Можете ли да ми дадете съвет как да махна тази аларма и дали тя ми е проблема? Прилагам снимки на алармата и буквата.


    Поздрави
    В.Василев
    Прикачени файлове
    Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

  • #2
    От: Проблем с аларма Niva 1.7i

    Това ми прилича на имобилаизър. Ако е такъв и ако е направен както трябва, трудно ще го махнеш. Има ли пластмасово стикче към ключовете? А може чипа да е в држката на ключа. Както е от много години насам по другите коли.
    По руските сайтове сигурно отдавна са решили проблема.
    ОФБ ДБ X22SE
    Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с аларма Niva 1.7i

      Ами ключа е стандартен с гумени кант, но на него няма чип. Гледах такъв с чип и той си се вижда и е сложен типично по руски.
      Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X