Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво си причиних!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво си причиних!

    Днес за да сваля ето това капачеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:50 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:48.5 КБ
ID:6123815счупеното,разглобих почти цялото таблоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:50.jpg
Прегледи:1
Размер:59.2 КБ
ID:6123816и още немога да стигна до двете рапидки които го държат отзад и са завъртени с главите към предния капак!!!Намират се ето тук Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI6247.jpg
Прегледи:1
Размер:134.3 КБ
ID:6123818и абсолютно всичко пречи да бръкна за да ги отвъртя!Утре ще пробвам да откачам жилата за парното,за да извадя блока за управление на парното и да се опитам от там да ги достигна,но после кой ще го монтира обратно и ще закача жилата,не знам!!!Защо ми требва да се захвана с това,ама пусто това капаче съм го купил преди една год. и от тогава чака.Днес разбрах защо съм го отлагал толкова дълго!!!Някой ако има идея как да стане по лесно,да помага със съвети.
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Какво си причиних!

    Троши го и го махай!Ибез това не върши никаква работа,каквото и да сложиш всичко пада в табуретката.На мойта и бях направил ограда от някакъв стелаж за чинии.Но ако съм на тебе отивам при някой дърводелец да ми изреже таа хуйня от орех,лакирвам си го и си го слагам.Може и да се обканти с нещо и т.н.Закрепването само с долните видии и воала.
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Какво си причиних!

      Цялото табло се маха за 20 минути със все чуденията. Монтира се пак за толкова. Правил съм го 2 пъти. Нито можещ да сбъркаш някоя букса после (всичките са различни), нито да сложиш грешно болтче някъде (повечето са еднакви, а когато има различни е очеизвадно). За терано важи същото - и там съм го махал и слагал 2 пъти.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Какво си причиних!

        А бе какви двадесет мин.,цял ден си играх и не може да се свали.Има нещо което го държи!Само жилото за преден капак не съм откачил,снощи даже свалих километража и пак го монтирах,но таблото стои,има някаква хлабина,но не е достатъчно за да бръкна и да я отвъртя тази капачка.
        Михов,човече,замислил съм се да я чупя,и не се налага да ходя до дърводелец,имам същата оригинална за монтаж!Аз за това и предприех тази интервенция.На;ли я стягам за продажба и така със счупената капачка много грозно!КАто се качиш вътре в купето и погледа ти се приковава точно там.
        Благодарен съм на Спарки че ме окуражава,че започнах да се отчайвам, но не ми казва как да се действа около блока със плъзгачите и жилата за парното?!Друго нещо характерно и по трудно за откачане ако се сещаш казвай,ще ти бъда благодарен!

        Коментар


        • #5
          От: Какво си причиних!

          Около демонтажа на таблото ми се иска да съм полезен с нещо на тези които нямат осветление на волтметъра и инклинометъра,как могат да си сменят крушките!Първо се сваля капачето което ги покриваНатиснете снимката за да я уголемите

Име:50 (6).jpg
Прегледи:1
Размер:48.5 КБ
ID:5735381като от двете страни на указаните със стрелки място вкарваш по една отверчица и капачето излиза напред,след товаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:50.jpg
Прегледи:1
Размер:81.3 КБ
ID:5735382вадиш внимателно уредите като вкарваш отгоре по тънка отверка,а отдолу тънка ламаринка или шина за вадене на касетофони и дърпаш напред!Можеш да откачиш буксите(ако ти позволява кабела можеш да смениш крушките и без да откачаш от буксите)Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:81.7 КБ
ID:5735383Това е на инклинометъра крушката,завърташ в едната посока и я вадиш,а Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50 (4).jpg
Прегледи:1
Размер:62.1 КБ
ID:5735384а това е на Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50 (5).jpg
Прегледи:1
Размер:30.5 КБ
ID:5735385волтмера,също завърташ и вадиш.Крушките на двата уреда(на часовника няма такава)са със зелено гумирано чорапче отгоре което не може да се извади поради остаряване на материала,за това новите крушки трябва да се затъмнят с нещо,или зелен флумастер или лак за нокти!!!Тука всеки може да постъпи както му харесва(някой може да харесва червения цвят и да ги боядиса в червено).Успех на всички!
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            От: Какво си причиних!

            Няма нужда да боядисва крушки. Има дветни диодни за целта.

            За другото - сори, ама бях забравил да пиша - жилата се откачат в единия край, само не ме питай кой, че беше преди 7-8 години последно, ама вероятно е било от тоя, който ми е бил по-удобен. Стана лесно, до колкото помня. Наистина не съм имал никакви грижи с махането - първия път сигурно за около 40 минути с чуденето, втория не знам дали и 20 имаше. После като си купих тераното нямах никакви колебания "дали-или" - за 20 минути и неговото табло беше долу. И при него нищо не можеш да сбъркаш - еднакви болтчета и различни букси навсякъде. Явно на япончугите си им е такава школата.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Какво си причиних!

              "жилата се откачат в единия край, само не ме питай кой, че беше преди 7-8 години последно, ама вероятно е било от тоя, който ми е бил по-удобен. Стана лесно, до колкото помня. Наистина не съм имал никакви грижи с махането - първия път сигурно за около 40 минути с чуденето, втория не знам дали и 20 имаше".
              Те могат и да се откачат и от двата края,ама няма такъв начин-лесен!!!Явно ти си по сръчен,на мен по трудно ми се отдават тези неща,ама ще се справя все някак.От утре вече ще събирам и се надявам до вечерта да е готова!

              Коментар


              • #8
                От: Какво си причиних!

                Друго си е когато капачката ти е здрава Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50.jpg
Прегледи:1
Размер:47.7 КБ
ID:5736149и всичко ти свети по таблотоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:50 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:37.0 КБ
ID:5736150!

                Коментар


                • #9
                  От: Какво си причиних!

                  Е ся вече ще струва барем с 1к повече

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво си причиних!

                    Екстра е!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво си причиних!

                      Ex!
                      Ще взема да си купя пак някоя Цироза.....
                      Днес бях на лов и бях с комбито,което не ми попречи да издумкам една свиня!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0164A.jpg
Прегледи:1
Размер:131.7 КБ
ID:5736166Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0165A.jpg
Прегледи:1
Размер:144.0 КБ
ID:5736167Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG0166A.jpg
Прегледи:1
Размер:147.2 КБ
ID:5736168Наслука!
                      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво си причиних!

                        Заслужи си ги поздравленията , Ташков.Много добре!
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво си причиних!

                          Благодаря Милене за поздравленията!Михов,добре че си бил с комби а не с Цироза,както ти се изразяваш,че нямаше къде да го прибереш това прасе и трябваше да ни викаш на помощ!
                          Дали ще качи цената с 50ст.или не,не е важно,а друг е естетическия вид сега!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво си причиних!

                            Първоначално публикуван от буклас Преглед на мнение
                            Благодаря Милене за поздравленията!Михов,добре че си бил с комби а не с Цироза,както ти се изразяваш,че нямаше къде да го прибереш това прасе и трябваше да ни викаш на помощ!
                            Дали ще качи цената с 50ст.или не,не е важно,а друг е естетическия вид сега!!!
                            Точно естетиката ми хареса,постоянството и перфекционизма ти!!!
                            Иначе и на мен не ми харесва да съм като руска екскурзиантка-качи се,слез тука,иди там и т.н.
                            Напролет живот и здраве -друга кочина ще взема!Поздрави!
                            Иначе на мен се падна 1 глава и 3 кила месо от общо 18 колеги ловци!,така че всякакво комби ще ги събере и Фероза!
                            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво си причиних!

                              Док, усещам, че пак се поддаваш на изкушението.
                              Смело напред!
                              Тоя път може да случиш на по-стабилен екземпляр.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X