Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво си причиних!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Какво си причиних!

    Сашо,докарал си ги нещата за около 200лв.!Мен от това ме беше страх и я припалвах на често,до онзи ден,докато не сипах по як антифриз!
    А колегата Кире верно изби рибата,с което доказва че това са железни джипки,жалко че с моята се разделям в други ден!

    Коментар


    • #77
      От: Какво си причиних!

      Нема 200 лева. 55 лв каре утре го поръчвам. Доставката е гратис.
      А се сменя лесно.
      Яд ме е, че ме чакат два чисто нови медведа за предницата, а не мога да сляза да ги монтирам. Тоест, ще сляза, ама после без предно няма качване. Има преспи по над 60-70 см.
      Радиатора ше чака по-добри времена. Ако трябва ще се долива, но трактора трябва да е в движение.
      Може и Лики Моли процедура да е пак. Ще се види.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #78
        От: Какво си причиних!

        На радиатора му сложи няколко белтъка и си в играта.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #79
          От: Какво си причиних!

          Здравейте, колеги не ви ли страх за бензина който минава по тръбите около двигателя?
          П.с. Аз така приготвено Дайхацу на бавен огън не съм опитвал �� сигурно е добро.

          Коментар


          • #80
            От: Какво си причиних!

            Ше му сложа аз неколко шута. Таман се беше закрепил...
            Добре че поне тампон на двигателя не съм скъсал оня ден. Щото на практика половината съм изкачил на задно само. Под 4000 оборота не съм падал, щото спира.
            Аз се чудя, щото надолу пробих, нагоре не мога да вкарам предницата в пътя и закъсах пред вилата на равното. Ама кой да се сети да се наведне и да размърда полуоската...

            ПП: Аз не бих запалил огън така на бензинова кола, ама всеки си знае.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #81
              От: Какво си причиних!

              За да добавя масло в огъня само ще добавя, че Ферозата ми е на метан) хахаха
              Има резервар за 6 л. бензин.
              Запалването стана на метан, защото ключето /или клапана/ така беше замръзнало, че отказваше да превключи на бензин.
              На снимката може да изглежда зловещо като се замисля сега.
              Все пак с колегите внимавахме и контролирахме силата на огъня доколкото е възможно, а и при тоя студ дето беше - сигурно нито един елемент /маркучи, щанги, и пр./ не надмина 15-20 градуса и то само тези, които се намират по-отдолу в двигателния отсек.Както писах и по-горе - горните части се дообледиха.

              Коментар


              • #82
                От: Какво си причиних!

                Сашо,като ти писах двеста лева визирах и радиатора!А ти ми говориш само за КАРЕТО,знам че е 55лв!Аз ти шпожелавам да минеш с 22лв.ама няма как да стане.

                Коментар


                • #83
                  От: Какво си причиних!

                  Кире,не бих направил такава ненормална работа,да паля жив огън под Ферозата,това не е КРАЗ или МАЗ и не се намирате в тундрата!И при наличието на газ!Добре е че не сте предизвикали пожар,защото ще гръмне и ще ви избие!
                  Последно редактирано от буклас; 11-01-17, 16:02.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Какво си причиних!

                    буклас и ти ли страдаш от пожарникарските предразсъдъци на Б.Б. относно газ-а, заради които ни накараха да слагаме още една лепенка на автомобилите си, все едно че и без това не са окичени като коледни елхи със стикери!?
                    Ловя бас на каквото кажеш, че при равни други условия ако бухнем резервоар бензин, бутилка пропан-бутан и бутилка метан - първи ще се взриви бензина.
                    Освен това не сме идиоти. Може аз да имам тука 5 мнения но това не означава че съм сукалче.
                    Все сме хора врели и кипели.
                    Преценен риск. Всеки има глава на раменете си.
                    Без лоши чувства.
                    п.п. Ферозата да не е много по-напред технологично от КРАЗ-а!? Айде моля ти се.
                    Аз и викам японската НИВА - защото е точно такава.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Какво си причиних!

                      Първоначално публикуван от kiro_of_the_day Преглед на мнение
                      п.п. Ферозата да не е много по-напред технологично от КРАЗ-а!? Айде моля ти се.
                      Всъщност е доста по-напред. Най-малкото е мислена едни 30 години след КРАЗ-а, и не от руснаци, в чиято автомобилна индистрия всичко си стои еднакво по 40-50 години. Не че в случая има някакво значение де.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Какво си причиних!

                        Кире,по принцип си прав,всеки си преценява сам!Аз споделих че аз не бих постъпил така,а ми дреме вие какво ще направите!Също без лоши чувства!!!
                        Не бих сравнил Ферозата с Нива,технологично е класи над нивата,макар и съвсем обикновен джип да е от семейството на Тойота от края на миналия век!!!
                        Последно редактирано от буклас; 12-01-17, 20:38.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Какво си причиних!

                          Днес,колкото и да ми беше мъчно,се разделих с Ферозката,но оставам в клуба!Служи ми вярно през тези години и в последните дни в тези студове започна да ми върти номера,като че не искаше да се разделя с мен!Първо в големия студ се скъса жилото на предния капак,после се скъса жилото(или се откачи) на капачката на резервоара.Както и да е ,поръчах веднага жило за предния капак и днес го получих,и така я продадох с жилото в плика!Новия собственик да му мисли,ако не ме извика да му го сменявам като се по загрее времето!Оставам с КИА-та,но ще помагам и със съвети ако някой има нужда от такива ,все пак научих доста неща по Ферозата!!!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Какво си причиних!

                            Реших да пиша тук,в последната ми тема за сега в този форум,тъй като тука съм срещнал хора с разнородни интереси,специалности и скрити заложби,със стаж на различни автомобили:"-Съществува дилема какъв автомобил да избера като покупка до довечера,Голф-3 с метан или Фиат Браво автоматик с газов инжекцион?"Моля колегите които имат мнение за двата автомобила,да ми препоръчат по подходящия!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Какво си причиних!

                              Хайде бе момчета,посъветвайте колегата.Аз не мога,щото философията ми е друга:всяка следваща кола да ми е по-голяма/както казва един приятел-до автобус!/.И второто-японска.
                              Ферозата ми е неприкосновена!
                              VENI-VIDI-VICI!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Какво си причиних!

                                Док, имаше разисквания в подфорума на Кия. Синът му се е спрял на Голф 1.4 с метан.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X