Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 23456
Резултати 101 до 103 от 103

Тема: Какво си причиних!

Място
    Перник,изнесе се да живее в с.Елов дол
    Публикации
    489
    Точки (при гласуване)
    6

По подразбиране От: Какво си причиних!

Колеги,по нагоре бях написал че коментара ми е последен в този форум,но съм се излъгал!Човека на който продадох моята Фероза,ми се обади да ме пита защо след като свършил газта в бутилката,не можел да запали на бензин?Наложило му се да зареди газ и да запали на газ,след което прехвърлил на бензин без проблеми!Някой има ли идея на какво може да се дължи това???
    P.S. И все пак,се убеждавам че ферозата,като се изключи"любовта"и към ръждата,е страхотна джипка,дуракоустойчива,която не създава проблеми и с подходящи гуми е доста проходима!!!

Място
    Дупница
    Публикации
    5,616
    Точки (при гласуване)
    19

Не знам каква е газовата и кое "клати" (емулира), но му препоръчай да я покарва от време на време на бензин, за да не бере ядове с инжектори и помпа.
    Ако работи помпата, е трудно да НЕ запали на бензин. Подозирам някоя от перифериите на газовата.
    Валка, и Кията не е като да не обича корозията. Просто Фероза под 20 години вече няма.
    Your conscience is all you can take to your grave.

Място
    Перник,изнесе се да живее в с.Елов дол
    Публикации
    489
    Точки (при гласуване)
    6

Цитат Мнение на TigerHunter Преглед на публикациите
    Не знам каква е газовата и кое "клати" (емулира), но му препоръчай да я покарва от време на време на бензин, за да не бере ядове с инжектори и помпа.
    Ако работи помпата, е трудно да НЕ запали на бензин. Подозирам някоя от перифериите на газовата.
    Валка, и Кията не е като да не обича корозията. Просто Фероза под 20 години вече няма.
    Помпата му работела и създавала налягане,но не искала да запали на бензин,докато не заредили газ(сигурно са я дърпали до газстанцията)след което запалила на газ,след което прехвърлили на бензин без проблеми!
    На мен никога докато я имах не ми е правила подобен номер и не мога да дам адекватно обяснение на проблема!
    Ще му кажа да я издуха извън града малко на бензин за да няма подобни проблеми!
    А за другото си прав напълно,всички японки и корейки са на ти с ръждите!!!А има Ферози на 19год.,последните които слизат от конвейра са от 1998г!В това в кръга на майтапа Сашо,не съм, чак толкова дребнав.Ха-ха-ха.

Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 23456

Сходни теми

1. Какво масълце се слага в ДВГ. и какво на скоростите?-на Киа Спортидж-бензин/99г/128к.
    От lakatnika във форум Горива, смазочни материали, течности и химия
    Отговори: 2
    Последно мнение: 07-05-14, 13:09
  2. Какво е инверторна микровълнова фурна и какво им пука на пуканките?
    От Балканджи Пламен Янков във форум За дома и семейството
    Отговори: 8
    Последно мнение: 01-10-13, 06:52
  3. Да си спомним .... да си помечтаем какво можеше да бъде.. и какво е....
    От bgbul във форум Политика, икономика и обществени взаимоотношения
    Отговори: 73
    Последно мнение: 17-07-11, 18:41
  4. Подарявам табло от Мицубиши Колт
    От krumal във форум Архив
    Отговори: 1
    Последно мнение: 18-05-10, 21:10
  5. Отговори: 2
    Последно мнение: 24-11-08, 23:36

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми