Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китаец Hifly VIGOROUS AT601 - инфо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Аз карам с такива вече година и половина и над 35хил.км досега.
    За тези км грайферът бих казал е доста над половината и сравнително мек, т.е. сигурно ще изкарат още толкова (като аз не чакам да свършат съвсем - като започне да пада под 4мм сменям, освен това ги размествам на различни позиции на всяка смяна на масло - 10хил.км).
    Крам ги и лято и зима. За сухо си държат доста добре и просвирват свежо при по-екстремни маневри. Не ми харесва, че на разлигавено (пресен дъжд, кратко и слабо преваляване без да е отмита мръсотията от асфалта) се пързалят доста, ама то при такива условия е нормално - лошото е, че напоследък във Варна такова ни е мокрото каране... Иначе са тихи, няма вибрации, и баланс не вземат кой знае колко.
    За зимата - сега ще ми е втора с тях - със смесени чувства съм. На сухо, хубаво мокро (а не леко разлигавено от първия дъжд, както по-горе писах) и пресен сняг са добре - или поне бяха миналата зима. Проблем ми беше на гладък и утъпкан сняг. Не че при нас има особен шанс за такива условия, ама все гледаме да ходим на планина вканциите, та ми е леко на тръни. Примерно на Узана ми се е пързалял/свличал по по утъткания сняг, ама тогава и коли с нови зимни гуми имаха нужда да ги дърпам от преспите край пътя, та си е било по-скоро за вериги...
    По черно излизам - малко повече от леки друсни-полянка разходки, но не и чак екстремни... За кал е ясно, че категорично не стават!
    Живот и здраве другата есен ще се сменят - евентуално подобни всесезонни с леко по-изразена зимна шарка, или пак такива.
    SUZUKI V-STROM 1000
    Jeep Cherokee 2.5CRD
    TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
    о889 525 о74 - Владо

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X