Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

    Мисля да се обзавеждам с нови гуми и се чудя между тези двата модела. Принципно се бях спрял на Silverstone, че по ревютата им дават доста добра оценка, а и са по-евтини от Falken-a, но на няколко места намерих мнения, че изкарват по 40-50 000км, което за мен не е достатъчно за такава гума. Falken-а от друга страна в нормалните държави им дават 50 000 мили гаранция. Някой да е карал повечко с тоя модел Silverstone, да даде отзив за износването?

    Иначе Silverstona ми харесват и по това, че копират шарката на BF Goodrich:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_6373.jpg
Прегледи:1
Размер:100.7 КБ
ID:6123771

    A Falkena ще са по-тихи на пътя:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_16293.jpg
Прегледи:1
Размер:68.6 КБ
ID:6123772
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

  • #2
    От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

    Туй в кой размер и къде го гледаш,че ми интересно и за моята машинка!?
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #3
      От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

      А за Cooper Discoverer AT3 какво мислиш? Дават им гаранция 55000 мили а има и вариант sport те са М+S .
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cooper-discoverer-at3-group-large.jpg
Прегледи:1
Размер:106.3 КБ
ID:5734992
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • #4
        От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

        Возилото от моя подпис го взех с такъв Фалкен на неизвестни километри ! Имаше около 8мм. грайфер като ги свалих след около 30 000 километра грайфера беше 6 мм.

        Коментар


        • #5
          От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
          Туй в кой размер и къде го гледаш,че ми интересно и за моята машинка!?
          275/70/16 в gumi7.com
          Пуснах търсене в гугъла и те предлагат на изплащане като гледам на нормална цена. В тази връзка, ако някой съфорумец продава гуми и работи с лизингова фирма, нямам нищо против да си купя от него.

          Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
          А за Cooper Discoverer AT3 какво мислиш? Дават им гаранция 55000 мили а има и вариант sport те са М+S .
          Cooper ми харесват като марка, но там където гледах ги няма.

          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
          Возилото от моя подпис го взех с такъв Фалкен на неизвестни километри ! Имаше около 8мм. грайфер като ги свалих след около 30 000 километра грайфера беше 6 мм.
          Falkena е явно е много добре. Остава да видя дали това, което ме кефи в Silverstone си заслужава компромиса. Значително по-малкият пробег определено не е сред нещата, които бих пренебрегнал.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            намерих мнения, че изкарват по 40-50 000км, което за мен не е достатъчно за такава гума.
            ... стига бе Fox - ти колко искаш..? то, повечето джипове 3-4 употреба не изкарват толкова...

            Коментар


            • #7
              От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              275/70/16 в gumi7.com
              Пуснах търсене в гугъла и те предлагат на изплащане като гледам на нормална цена. В тази връзка, ако някой съфорумец продава гуми и работи с лизингова фирма, нямам нищо против да си купя от него.



              Cooper ми харесват като марка, но там където гледах ги няма.



              Falkena е явно е много добре. Остава да видя дали това, което ме кефи в Silverstone си заслужава компромиса. Значително по-малкият пробег определено не е сред нещата, които бих пренебрегнал.
              Ти лифт имаш ли?Аз съм с 255 65 16 и ми се вижда,че още малко могат да поемат.Е аз съм и с 30-40см фланци на страна де.
              Ама много гума ми се вижда това.
              П.С.Ей сега отивам до магазина и ще сляза да снимам как е при мен.
              Така е с 255 65 16 Kumho
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tmp_31394-20161120_165555-107352395.jpg
Прегледи:1
Размер:85.6 КБ
ID:5735006Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tmp_31394-20161120_165617-1694442941.jpg
Прегледи:1
Размер:72.9 КБ
ID:5735007Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tmp_31394-20161120_165634-1318904446.jpg
Прегледи:1
Размер:102.3 КБ
ID:5735008
              Изотпред и изотзад.Име място ама при чекнене май ще опира.
              Последно редактирано от slatanic; 20-11-16, 16:48.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #8
                От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

                Руси се беше погрижил да не опират: 1" лифт, джанти и рязани калници.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0046.jpg
Прегледи:1
Размер:139.7 КБ
ID:5735016
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #9
                  От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

                  Значи при мен липсва лифта и рязаните калници.Лифта с подложки ли е!?И гумите защо отказваш бфгуудрича като вариант.Само цената или......!?
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

                    Преди месец взехме за едно терано силвърстонки АТ-245/70/16 и да споделя: леки гуми,сериозен борд,не шумят на асфалт,а на мокър такъв спират повече от добре,на умерена калчица се справят прекрасно,за сняг е още рано.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

                      Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                      Значи при мен липсва лифта и рязаните калници.Лифта с подложки ли е!?И гумите защо отказваш бфгуудрича като вариант.Само цената или......!?
                      Лифта е 1" Оld Man Emu, т.е. не е с подложки. BFG са 370лв на гума срещу 192лв за Silverstone. Почти двойна разлика. Едно си е 800лв, друго си е 1500лв, освен това почти никъде не предлагат КО2, а където ги предлагат е с доставка, а оттам без лизинг.

                      Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                      Преди месец взехме за едно терано силвърстонки АТ-245/70/16 и да споделя: леки гуми,сериозен борд,не шумят на асфалт,а на мокър такъв спират повече от добре,на умерена калчица се справят прекрасно,за сняг е още рано.
                      Ревютата казват, че на сняг са много добре. Само и единствено ме притеснява пробега, но все си мисля, че не може да е чак толкова зле.
                      Последно редактирано от silverfox; 20-11-16, 18:23.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

                        А мислиш ли,че тоя черок ще го караш 50 000км?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

                          Здравейте, и аз си поръчах този модел на силвърстоун 265/70/16, но започнаха да ми вкарват разни идеи за някакви 33-ки или нещо подобно и сега ровя в интернет за да разбера за какво става дума.
                          Вижданията ми за джипката(лисан патрол Y61) са, да се вдигне малко и да изглежда по наперен( но не прекалено), защото сега е буквално джапанки.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

                            Нямам намерение да се разделям с него, поне докато мога да го поддържам. При мен 50 000км са около 2-3 години, та не мисля на всеки 2-3 години да му купувам нови гуми.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Silverstone AT117 Special или Falken Wildpeak AT?

                              Вчера ги видях на живо, мека гума с прорези, на сняг би трябвало да се справя добре. Отвратително грозен син надпис по борда. И са доста по-евтини от конкурентни марки, трудно е да се каже до колко това се отразява на качеството.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X