Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтажни стойки за ЛЕД бар.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтажни стойки за ЛЕД бар.

    След няколко неуспешни експеримента с флекса се оказа, че ще е доста трудно да си измисля сам горе-долу приемливи на вид стойки за ЛЕД бар. Идеята ми е да ползвам по двете дупки от всяка страна, предвидени за надлъжните греди. Проблема при Крузер 125 е , че въпросните дупки са доста назад, а ми се иска лед бара да е непосредствено над челното стъкло. Знаете ли някой, който прави такива стойки ? Предполагам ще ми трябва лазерно рязане, както и някакъв предварителен чертеж. Крайният резултат, който гоня, е нещо като снимката по-долу.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:42-43-LED-Curved-Light-Bar-Mounts-for-_57.jpg
Прегледи:1
Размер:142.3 КБ
ID:6123764Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Brett10_zps2zjbcney.jpg
Прегледи:1
Размер:151.6 КБ
ID:6123765
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

  • #2
    От: Монтажни стойки за ЛЕД бар.

    Във технически утиверситет мисля ,че предлагаха лазарно рязане. Там би трябвало да ти изпълнят поръчката
    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

    Коментар


    • #3
      От: Монтажни стойки за ЛЕД бар.

      Един болюк фирми могат да ти ги направят. Трябва им разкройка и къде трябва да сгънат и на колко градуса, желателно в електронен вид. Отдавна ползвам BGSteel. FOX Laser също е популярна фирма. Направи си ги от алуминий или неръждавейка. Ако от алуминий, после можеш да ги дадеш да ги елуксират или оксидират (различни процеси са), и ще изглеждат като заводски.

      и... не ти трябва да е точно над стъклото. Силно е желателно светлина от него да не попада върху стъклото, добре е да не попада прекалено и върху капака, макар че с него проблема е сравнително по-малък.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Tedi_Mincho
        Tedi_Mincho коментира
        Редактиране на коментар
        Привет,
        А може ли да попитам от къде минава кабела, имам Терано 3тди

    • #4
      От: Монтажни стойки за ЛЕД бар.

      Благодаря за съветите, Спарки. Както винаги изчерпателни и на място.
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • #5
        От: Монтажни стойки за ЛЕД бар.

        Няма да е лошо също така да ги сметнеш да не се гънат при друсане на колата и също с какво ще ги хванеш - щото тия болтове от снимката се отвиват с джобно ножче и ще зарадваш някой тъмнозелен индивид.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #6
          От: Монтажни стойки за ЛЕД бар.

          Какво се случи с монтажа, има ли снимков материал?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X