Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не реагира дисплея на таблета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не реагира дисплея на таблета

    Дисплея на таблета не реогира,не мога дори да го изключа.
    Все едно че е забил но няма как да се рестартира, таблета е взет втора ръка в Германия докато се лекувах, имаше БГ меню а телефонът ми отказа.
    Таблетът няма сим карта, беше с някакъв незнаен за мен браузър, който зареждаше мн. бавно, опитах да инсталирам Кроме, но не стана, на тел. нямам проблем с тази инсталация.
    И всъщност сега съм без Таблет, и ми е зор да влизам в нета. Лелка и с четири да гледам пак буквите бягат.
    Дали и нужна преинсталация или е възможен и друг проблем.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

  • #2
    От: Не реагира дисплея на таблета

    Марка и модел на таблета?

    Коментар


    • #3
      От: Не реагира дисплея на таблета

      Ако е ябълка натисни едновременно кръглото бутонче с което го отваряш и бутона за изключване и ги задръж около 5-10 секунди.
      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
      Стефан Арзатов

      Коментар


      • #4
        От: Не реагира дисплея на таблета

        Кака, да вземеш да напишеш марката и модела на таблета, хич няма да ни е в повече докато хвърляме боба.

        Иначе най-вероятно има някъде дупчица в която се бърка с игла и се рестартира.
        Също ако има функция за включване на външни usb устройства - вкарва се там една мишка за компютър и се нацъква рестарт.
        Пореден вариант - оставяш го да си източи батерията и да угасне сам. После го зареждаш и като го включиш евентуално ще работи.

        Коментар


        • #5
          От: Не реагира дисплея на таблета

          Ще се изключи. Задръш по настоятелно Power-a 1 -2 минути. Ако не като му падне батерията
          Относно инсталацията на chrome. Варианта е или да е с много стар андроид или да няма място. Принципно при таблет втора ръка първо се прави един Factory Reset. И след това всичко наново.
          като пробвах да махнеш всичко дето няма да го ползваш но идва инсталирано

          Коментар


          • #6
            От: Не реагира дисплея на таблета

            Ако е Андройд, пауър бутона за 10/15сек, ако не става, пауъра заедно с някой от двата бутона за усилване или и двата заедно, това работи на 90% от устройствата. За айпад горе са обяснили как. Дупчици за ресет няма много много вече, евентуално някой по стар таблет Уиндоус.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #7
              От: Не реагира дисплея на таблета

              Вчера го захвърлих в колата, да си посодува
              Марка неизвестна за БГ Smartbok s10 андроид е.
              Произведен в Китай.
              Не ще със задържане на двете обозначение и копче и батерията не пада сложила съм фигура за старт...
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • #8
                От: Не реагира дисплея на таблета

                Не е китаиски а немски http://www.smartbook.de/
                От друга страна DELL, ASUS, HP също са китайски 80% от моделите

                Та ще падне батерията. Трябва да се почка просто. Друг е въпроса какво ще тръгне след като падне

                Коментар


                • #9
                  От: Не реагира дисплея на таблета

                  Това е немско колкото Престижио примерно са български.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Не реагира дисплея на таблета

                    Въпрос на гледна точка. Продава се като немски бранд. Къде е правено е друг въпрос. А то като се замисля освен Samsung има ли друг теблет НЕсглобяван в Китай включително Ipad?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Не реагира дисплея на таблета

                      Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                      Не е китаиски а немски http://www.smartbook.de/
                      От друга страна DELL, ASUS, HP също са китайски 80% от моделите

                      Та ще падне батерията. Трябва да се почка просто. Друг е въпроса какво ще тръгне след като падне
                      Същия, но след това пише Андроид ин Чина, сори ма трудно пиша на тела. Значи казвайте къде в София близо до Американското посолство да намеря някой да го види, че съм със болки и не ми се обикаля София.
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Не реагира дисплея на таблета

                        Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                        Същия, но след това пише Андроид ин Чина, сори ма трудно пиша на тела. Значи казвайте къде в София близо до Американското посолство да намеря някой да го види, че съм със болки и не ми се обикаля София.
                        Може някой да те посети. Къде си ти?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Не реагира дисплея на таблета

                          На Козяк и Вапцаров срещу гараэите на правителствена болница.
                          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Не реагира дисплея на таблета

                            пусни един телефонен номер на лично. Не обещавам.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Не реагира дисплея на таблета

                              За да не насилвам нещата ще општам първо с това което написа за натискони в малък отвор пише Raset DC-5v...все пак ни говорим за човек, а за тоблет..
                              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X