Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Outback vs Tucson ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Outback vs Tucson ?

    Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
    Не знаех , че карам СУВ ! Поне според тази таблица !
    Какво се чудиш?!? Противно на доста разпространеното във форума схващане, в категория СУВ (Sport Utility Vehicle) попадат и всички машини, които обичайно тук се титулуват като "джип".
    За ужас на собственици на возила с марката Jeep, които гордо твърдят, че карат Джип, а не СУВ, заглавието на страницата в официалния сайт на Jeep е "Jeep SUVs & Crossovers". Т.е. в категорията СУВ влизат и такива машини като Jeep Wrangler ...
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 22-11-16, 07:59.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      От: Outback vs Tucson ?

      Не се чудя ! Просто до момента не съм се съобразявал и съм го експлоатирал очевидно неправилно , но ще се поправя !

      Коментар


      • #18
        От: Outback vs Tucson ?

        Извинявам се за офтопика.
        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Какво се чудиш?!? ...
        И аз така викам

        Купих си CR-V, не защото ми трябва, а защото ми харесва и вече бях убеден в рентабилността на Хонда. Половин година по-късно открих форума. По него време споменаването на CR-V отключваше поредица от мнения "ма'ни го т'ва недоразумение, не става за нищо, а и японските части ...".
        Викам си БаМааМу, аз ли съм толкова тъп ... Поразрових форума и нета за да се образовам, що е то джип, СУВ, парт, фул, ондеманд ... и открих това, което каза Чавдар. Оттогава спя спокойно и си карам това (вече трето) скапано недоразумение

        Само за протокола (разбирай офтопика преди моя):
        В Обединеното Кралство също няма категория "Джип". В талоните, казано по нашенски - в свидетелствата за регистрация на джиповете, пише "Estate", т.е. комби. Дори и на SUV-овете с емблема "JEEP"
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

        Коментар


        • #19
          От: Outback vs Tucson ?

          Незнам,защо винаги се хващате да спорите,вместо да се изкаже обективно мнение по темата.Никъде не става навъпрос кое е сув и кое не.Просто искам ,който има мнение за съответните модели да пише,който не- не.
          Във играта влиза и санта фето 2.2 дизел awd.

          Коментар


          • #20
            От: Outback vs Tucson ?

            Какво значение има кой какво нарича, важното е каква функция има! Моето лично мнение съвпада с това на колегата Yaro, що се отнася за описанието на Аутбека, но това няма значение.

            Аутбека е далече от Туксона и СантаФе като концепция, така че избора зависи изцяло от автора на темата и неговите нужди и вкусове. Като изключим гаранционния срок на автомобила за мен би било важно колко и как се кара колата. За повече километри извънградско и по-високи скорости бих искал да имам и по стабилен автомобил, тогава щях да избера Аутбека. Обаче при 20к на година, макар и 2/3 да са извънградско не си струва и тогава щях да избера Туксона, а ако се ползва за основна семейна кола СантаФе.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X