Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една интересна Тундра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Една интересна Тундра

    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
    Тези А-рамена отпред подлежат ли на лифт и големи гуми?
    Моята я карах с 22 цола джанти и 33,5" гуми без лифт(даже още са при мен). Допълнително бях сложил Фокс, без да има особенна разлика с оригиналните амортисьори. Полезен ъпдейт за мен бяха 410мм спирачките с 6 бутални апарати на TRD и TRD всмукатемен тракт и ауспух TRD , с които мощноста скочи с около 30-40 коня.

    Има колкото си искаш варианти да я качиш на 37 или 40" гуми ако си решил да се правиш на интересен. Не са скъпи, но ще ликвидираш колата.
    Аз не бих сменил окачването.
    Бих изхвърлил газта веднага , ако вече не е късно. Колата дава разход от 14-16 литра и за мен газ не е нужна.

    А на Гагич с Хемито много поздрави! Като си купи Кайен турбо може да се класира при Тундрата. По спомени 0-100км/ч беше доста под 6 секунди. Имат обаче груб ограничител на 180км/ч.

    Повтарям - ако имаш да теглиш нещо поне един път в месеца си струва. За ежеднавна кола става, но вече има достатъчно алтернативи с по-малки габарити. Като отношение мощност/вървеж/разход няма аналог, освен S500 4 matic.

    Все пак е модел 2007г. и не можа да се очакват чудеса.
    Последно редактирано от rusev; 19-11-16, 00:34.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #32
      От: Една интересна Тундра

      Това още ли не си го взел?Това е пикапа тук,а ако искаш Гагича да плаче си отдели 2500 долара за компресор с около 11 часа и прости инструменти,става над 500 коня,готов кит има на TRD.

      рядко се срещат с фул тайм ,повечето са задни каруци,мотора няма трошене и подрьжката е минимална за тоя клас,като разход дава колко моя големия дьртак,а върви повече - засичано с други 2 пикапа.

      Форд,Шеви,Додж.........да ме прощават.Ако не се лъжа това и 200 ТЛК имат една предница.

      Ако намериш БОАБАБА на това най-добре,за семейно е добър кораб и с блоуьр тръгва като спортна кола,а спира като нормална
      Последно редактирано от BENZBOSS; 19-11-16, 03:10.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X