Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

    ИГРАЙ И СПЕЧЕЛИ КОМПЛЕКТ ЗИМНИ ГУМИ NOKIAN TYRES!



    Финландският премиум производител на автомобилни гуми Nokian Tyres предоставя възможност на читателите на OFFNews и членовете на форума OFFroad-Bulgaria.com да спечелят комплект зимни гуми.

    За целта трябва да отговорите на въпросите, свързани с Nokian Tyres. Малко жокери по темата може да намерите в Авто OFFNews.BG

    Ще зададем 15 въпроса, по един за всеки ден. Вие можете да отговаряте и на старите въпроси, които вече са публикувани.

    Победителят ще бъде определен чрез жребий, в който ще участват всички верни отговори. Ако един човек е отговорил вярно и на 15-те въпроса, името му ще бъде включено в томболата 15 пъти. Ако е отговорил вярно само на 1, пак ще участва, но шансът му да спечели ще е 15 пъти по-малък.

    За регистрация и участие в играта, както и за допълнителна информация натиснете ТУК.


  • #2
    От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

    Регистрирах се и участвах, въпреки че миналата есен "спечелих" точно тези WR D4, показани в рекламата на Nokian. Гумите са страхотни!

    Коментар


    • #3
      От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

      Хубави са гумите, спор няма, но да споделя нещо друго не свързано с играта: Като отворя страницата на оф нюз и ми се отваря в друг прозорец бет 365. Това ме дразни до толкова много, че спрях да чета оф нюз. Моля да споделите така ли е и при Вас или само моя комп е решил, че съм хазартна личност?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

        Сложи си ад блок плюс и няма да ти се отваря.

        Коментар


        • #5
          От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Хубави са гумите, спор няма, но да споделя нещо друго не свързано с играта: Като отворя страницата на оф нюз и ми се отваря в друг прозорец бет 365. Това ме дразни до толкова много, че спрях да чета оф нюз. Моля да споделите така ли е и при Вас или само моя комп е решил, че съм хазартна личност?
          Не е само при теб, Светльо.
          При мен, даже когато отварям форума, често излиза.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • #6
            От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

            Аз съм с ад блок и при мен не се отваря но не мога да се регистрирам по никакъв начин.
            Не знам дали програмата прави нещо или имам някакви други проблеми.
            Само глупакът разбира от всичко.

            Коментар


            • #7
              От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

              Като отговарям на въпросите, къде да натисна, за да ми се "предаде" отговора? Че освен кръгчетата за избиране и "прогнозата" не виждам такъв бутон. Благодаря предварително!

              Коментар


              • #8
                От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

                Натискаш "Направи избор". После се отварят 3 опции и избираш.
                www.offnews.bg

                Коментар


                • #9
                  От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

                  И после? След като направиш избора, няма ли бутон да го "предадеш", смисъл да се запази и да участваш? Ако затвориш и отвориш страницата, отговорът не се е запазил (тоест кръгчетата са празни), тъй че трябва да има нещо друго.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

                    Първоначално публикуван от Зелен Преглед на мнение
                    И после? След като направиш избора, няма ли бутон да го "предадеш", смисъл да се запази и да участваш? Ако затвориш и отвориш страницата, отговорът не се е запазил (тоест кръгчетата са празни), тъй че трябва да има нещо друго.
                    Запазва се..Ако сложиш точка пак, казва, че вече си отговорил на този въпрос.
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #11
                      От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

                      Първоначално публикуван от hambitu Преглед на мнение
                      Аз съм с ад блок и при мен не се отваря но не мога да се регистрирам по никакъв начин.
                      Не знам дали програмата прави нещо или имам някакви други проблеми.
                      Адблокът едва ли има нещо общо, макар да не е напълно изключено.
                      Предполагам, че проблемът идва от друго:
                      Всички имена и имейли, които се използват във Форума, са резервирани в OFFNews. Т.е. ти можеш да използваш името hambitu само със същата парола, вс която се логваш и във Форума. Ако пробваш друга - няма да стане.
                      Ако пробваш друго име, трябва да си сигурен, че не е сред 180-те хиляди имена, които вече са резервирани във Форума.
                      www.offnews.bg

                      Коментар


                      • #12
                        От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

                        Като натисна ТУК и ми изписва че тази страница не може да бъде намерена!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

                          Може ли пак да провериш. Около обед имаше сривове на доставчика. При мен сега работи.
                          www.offnews.bg

                          Коментар


                          • #14
                            От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

                            Аз явно съм много тъп, щото не мога се справя с анкетата.
                            Как да потвърдя избора си ?
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • #15
                              От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

                              С бутона "Прогноза".

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X