Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

    Е не, не ми стигнаха 2 висши за да успея да се регистрирам! Искат имеил или име във форума явно не е достатъчно че влизам през форума, и парола някаква за пощата ли за форума ли за банковата ми сметка ли.....
    Немам нерви отказвам се. Халал да са му на успелия да се пребори с всичките българщини!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • #32
      От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
      Е не, сега пак пробвах и ми даде да гласувам пак, демек - не ме помни! Захари?
      Аналогичен случай и у наше село.
      Вчера си играх и въведох всички отговори до вчера, днес сутринта - все едно, че не съм участвал.
      Пак въвеждах.
      Днес следобед реших да погледна - ами отново все едно не съм участвал.

      Ако има значение - влизам чрез профила си в Гугъл+, че нямам регистрация в офнюз.

      Коментар


      • #33
        От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

        Аз все пак да попипам ! Задължителни ли са верните отговори , защото не откривам зимни гуми в необходимия ми размер и ще ми е неудобно , ако трябва тепърва да ги произвеждат ? За 265/70/15 иде реч.

        Коментар


        • #34
          От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

          И аз си поиграх ама и мен не ми помни отговорите ?!?

          поправка
          Като цъкнеш на прогноза, чак тогава ти казва, че си бил бил гласувал
          Последно редактирано от mohera; 28-11-16, 16:38.
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • #35
            От: Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres

            Играта на Nokian Tyres и OFFNews приключи и след като тествахме знанията ви за най-северния производител, вече имаме и името на победителя, който ще отнесе комплект зимни гуми на финландската марка.
            Днес, 2 декември, пред нотариус в София, сред общо 3444 регистрирани отговора през изминалите 15 дни на играта, на случаен принцип бе изтеглен спечелилият.
            Четирите зимни гуми Nokiаn отиват при Петър Райков (потребителско име Petar Raykov).
            Ще се свържем с г-н Райков за получаване на наградата, затова приканваме да проверява имейла, който е използвал при регистрацията си.

            Освен Петър Райков са изтеглени още три резерви, в случай че не осъществим контакт с него в рамките на определения в правилата срок.
            Честито на печелившия!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X