Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за съвет относно протекла помпа на 2.7 тди 98 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Молба за съвет относно протекла помпа на 2.7 тди 98 г.

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    При тераното не знам да имаш опция да ги промениш.
    Затова казах на някои... Лично съм го виждал при дизели на VAG. Триеш и пишеш колко искаш да бъдат. При моя мотор заводски излизат на 860 или 903об/мин, та ми ги смениха на по-високата стойност, но може да се избира и произволна.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #92
      От: Молба за съвет относно протекла помпа на 2.7 тди 98 г.

      Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
      Тъй, номерът на семеринга е 1 460 283 312. За него съмнения нямам, защото пише, че е еднакъв за всички помпи със 17мм вал.

      Проблемът идва от гарнитурите, пратили са ми 2 467 010 002, което е това - кръгли гарнитури.

      [ATTACH=CONFIG]906628[/ATTACH]

      Само че помпата е с четириъгълен капак и ми се чини да е нещо от сорта на това и последните цофри да са 003.

      [ATTACH=CONFIG]906629[/ATTACH]

      Някой, който е виждал отворена помпа да даде мнение? Та да ходя да ги връщам докато е време.
      Здравей колега.колко ти излязоха/лв/комплекта с номер 003.

      Коментар


      • #93
        От: Молба за съвет относно протекла помпа на 2.7 тди 98 г.

        Към 20 кинта са и двата комплекта, примерно с 2лв разлика един от друг.

        Коментар


        • #94
          От: Молба за съвет относно протекла помпа на 2.7 тди 98 г.

          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
          Затова казах на някои... Лично съм го виждал при дизели на VAG. Триеш и пишеш колко искаш да бъдат. При моя мотор заводски излизат на 860 или 903об/мин, та ми ги смениха на по-високата стойност, но може да се избира и произволна.
          Начинът при терано е да го излъжеш че климатика винаги е включен. Отиват със 100-ина оборота нагоре. Не знам дали е практически изпълнимо, обаче. По-точно не съм се ровичкал какъв е сигнала между климатика и компира. Факт- като тръгне да се включва климатика, примерно 3 секунди преди това се подава сигнал на компира да вдигне оборотите. Като изключи (чува му се съединителя) - подава сигнал да ги свали. Оборотите се вдигат точно с толкова че до голяма степен да изчезнат зимните тракторни вибрации.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #95
            От: Молба за съвет относно протекла помпа на 2.7 тди 98 г.

            Освен да направим един фонд на теранаджиите да те черпим, а в замяна да стигнеш до някакво елегантно решение да излъжем компира Едва ли само мен ме смущава вибрирането.

            Аз лично не се чувствам подготвен да чета схеми и да решавам електрически проблеми.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X