Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Fobos 1 проблем с рейката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Fobos 1 проблем с рейката

    Здравейте,едната дюза на рейката сдаде багажа,има ли вариант да се смени само дюзата ?Колата е Astra g с z22se,рейката е Rail Horizon.Ходих на газаджия,пусна проблемната дюза на бензин,а другите на газ и колата пее.
    Каза,че е по-добре да ми сложи Валтек 3 ома и колата щяла да работи по-добре,хем била 2 пъти по-евтина хем,че Rail Horizon не карали много.Сложи ми Валтек-а за 80лв. и след 20 теста така и не успя да я настрой,я като тръгвам ще иска повече газ,я между 2-3к оборота ще прекъсва.И сега съм вътрешно 80лв. и вървежа на газ е отвратителен,не само че не върви,ами и прекъсва.Не било проблем,че старата ми е на 2 ома а валтек-а на 3.
    Та идеята ми беше къде около Пловдив-Пазарджик да намеря читав газаджия и докато е по-рано ако не може да настрои новата рейка да ходя да се разправям и да му я връщам.
    И ако сменям пак рейката,каква да сложа ?

  • #2
    От: Fobos 1 проблем с рейката

    За майстор в Пловдив не знам,но за рейката те съветвам Barakuda ,защото и аз през това минах та сега си имам една нова Валтек в мазето.Само с Баркудата заспаха нещата при мен.

    Коментар


    • #3
      От: Fobos 1 проблем с рейката

      Дай да я видя,първо снимка,може и да ти я оправя.Само да отбележа че на самата рейката няма какво да се настройва,има един ход на буталото на валтека е 55 и едно разпробиване на дюзи които като размер копира от старите.3 и 2 ома разликата е във времената за реакция.3 ома е по бавна,но незнам какви са времената на празен ход че да иска бърза рейка тоя Опел.
      Последно редактирано от Roninn; 17-11-16, 21:22.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Fobos 1 проблем с рейката

        http://www.shop.stargasvedrare.com/i...ek-250x250.jpg
        Такава е рейката.Не е пипал нищо по нея,само смесите през компютъра.Не ми пречи да дам 200лв. за баракуда,не ми се иска да правя компромис с вървежа и разхода за едни 120-130лв.
        Пък и не ми се ходи по пишман майстори през 5000км. заради евтини рейки.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X