Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интернет доставчик в Банкя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Интернет доставчик в Банкя

    Интернет достъпът е факт.
    Ползвам го вече две седмици, за сега никакви проблеми.
    http://www.speedtest.net/my-result/i/1992697039
    Доволен съм.
    Благодарност към колегата Румен Николов за съдейсствието.

    Коментар


    • #17
      От: Интернет доставчик в Банкя

      Да повдигна темата, в последните два месеца в Банкя се случва през няколко дни да звъня на Булсат за аварии. Отделно, че вечер latency-то е доста зле. Някой знае ли за алтернатива/резервен вариант в региона ? На високо съм, та може и антена да сложа, стига да има на къде.

      Коментар


      • #18
        От: Интернет доставчик в Банкя

        То за алтернативите -ясно,ама кажи къде си точно за да видя какви са ти проблемите.Може и на лично.
        Румен Николов

        0888 358 572

        Коментар


        • #19
          От: Интернет доставчик в Банкя

          За някой който има сериозни проблеми с нета ,че даже обмисля смяна на доставчика,ми е необяснимо ,че въпреки че попитах ,все още нямам обратна информация ,по въпроса -със какво мога да помогна.
          Румен Николов

          0888 358 572

          Коментар


          • #20
            От: Интернет доставчик в Банкя

            Първоначално публикуван от solar_sea Преглед на мнение
            Да повдигна темата, в последните два месеца в Банкя се случва през няколко дни да звъня на Булсат за аварии. Отделно, че вечер latency-то е доста зле. Някой знае ли за алтернатива/резервен вариант в региона ? На високо съм, та може и антена да сложа, стига да има на къде.
            Активно се изгражда оптична мрежа.
            За съжаление. не знам адреса. но е на улицата. която отива към гимназията от ул."Кирил и Методий" - веднага отляво до триъгълна градинка - май преди беше кафене - това е офиса им.
            Щом са в състояние да ме включат ще се разделя с "Булсатком" на драго сърце.
            Напоследък са наистина трагични.
            Life is too short to drive dull cars!

            Fight global warming !
            ... turn on your A/С !

            Коментар


            • #21
              От: Интернет доставчик в Банкя

              Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
              За някой който има сериозни проблеми с нета ,че даже обмисля смяна на доставчика,ми е необяснимо ,че въпреки че попитах ,все още нямам обратна информация ,по въпроса -със какво мога да помогна.
              Извинения, не бях влизал от известно време във форума. Става дума за блока на ул. Кресна 2.

              Коментар


              • #22
                От: Интернет доставчик в Банкя

                http://www.speed.io/

                Това е резултата от преди малко. след включване към оптичния интернет ...
                Може ли някой да ми каже колко орязва скоростта рутера. защото отчета е далече от рекламираните 100мб./сек?
                Опитът ми да измеря без него беше неуспешен.
                На лан изхода на новото у/во не ми подава на лаптопа. но на рутера - да!
                Така не мога да сравня загубите от последния.

                Понеже линка не показва:

                dowload 18mb,sec
                upload 20.1 mb,sec
                Последно редактирано от mitkochanev; 14-12-17, 11:04.
                Life is too short to drive dull cars!

                Fight global warming !
                ... turn on your A/С !

                Коментар


                • #23
                  От: Интернет доставчик в Банкя

                  Зависи от рутера и от компютъра с който го слушаш. Ама 18 е точно ограничението на стандарта 802.11g

                  Коментар


                  • #24
                    От: Интернет доставчик в Банкя


                    Това е по кабела.
                    През Wifi...14-15 Мб...Рутера е с 2 антени, намира се през две железобетонни стени, но срещу него да сложа компютъра, няма чувствително подобрение.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Интернет доставчик в Банкя

                      Не е интересно с колко антени е рутерът, а какво може с тях (освен че вероятно не виждаш всички антени на този рутер).

                      Я дай модел?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Интернет доставчик в Банкя

                        Tenda W308R пише на него. Надали има по-нисък клас рутер...струваше 15 лева на промоция в Кауфланд. Иначе са по 20
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Интернет доставчик в Банкя

                          Той може повече.

                          Сега кажи и за мрежовата платка на компютъра.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Интернет доставчик в Банкя

                            Пише Broadcom 57XX Gigabit Controller...Поне това пише срещу иконката за мрежовия адаптер. Компютъра е работна станция на Дел, стара като света. Само те си знаят какво са слагали вътре...
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Интернет доставчик в Банкя

                              Това е жичната платка, виж за безжичната щом говорим за вифи. Нищо неизвестно няма в тия дел ама най-вероятно безжичната му мрежа толкова си може независимо от рутера.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Интернет доставчик в Банкя

                                Безжичната е на лаптопа:
                                Qualcomm Atheros AR9462
                                Стационарната машина няма Wifi. По онова време нямам спомен дали се предлагаше изобщо карта с wifi за тия компютри.

                                Би трябвало да поддържа по-голяма скорост от тия 12-13...но рутера е далече-между него и мен има една етажна плоча и една стена...която не знам от какво е, но сигурно и тя е бетон.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X